Spotify'dan Sürüş Modu!

Spotify, araç kullanıcılarını unutmadı. Araç kullanırken sürücülerin daha güveli müzik dinlemeleri için "Sürüş Modu" özelliğini getiriyor.
08 Temmuz 2017 21:09
Spotifydan Sürüş Modu!
Spotify’ın otomobil kullanırken daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlayacak amacıyla Sürüş Modu özelliği üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Peki, Spotify Sürüş Modu özelliğinin farklılıkları neler olacak?
 
Spotify için Sürüş Modu özelliği yolda!
 
Öncelikle otomobil kullanırken akıllı telefon kullanmanın ne kadar tehlikeli olduğu konusunda siz değerli takipçilerimizi uyarmayı bir borç biliyoruz. Bu anlamda Spotify için gelecek Sürüş Modu özelliğini deneyimlemek için en uygun zamanlar aslında hareket halinde olmadığınız veya eller serbest özelliği kullanırken olacak.
 
 
 
 
Bazı Reddit kullanıcılarının erken deneyimleme şansı elde ettiği özellik, Spotify arayüzünde değişiklikler sağlıyor. Bu değişiklikler arasında daha büyük düğmeler, şarkıların anons edilmesi ve şimdilik aktif olmadığı ifade edilen sesli kontroller yer alıyor. Yani sesli kontrol sayesinde yoldan gözünüzü ayırmamanız da sağlanmış olacak.
 
iOS ve Android için Spotify uygulamasına Sürüş Modu özelliğinin ne zaman sunulacağı şimdilik merak konusu. Öte yandan uygulama bu güncellemeyi aldığında otomobillerde çok daha kolay bir kullanım sunacağı kesin.
 
shiftdelete
Etiketler : Android , iOS , Spotify , Sürüş Modu
402576
Bu haberler ilginizi çekebilir