Facebook

 • Facebook yarım saat içinde servet kaybetti

  Facebook yarım saat içinde servet kaybetti

  Facebook'un geçtiğimiz günlerde yaşadığı yarım saatlik kesinti pahalıya mal oldu. Facebook yarım saat içerisinde ne kadar kaybetti?
 • Facebookun hakkınızda bildiği beş şey

  Facebook'un hakkınızda bildiği beş şey

  Facebook son olarak hedeflenmiş reklamları kullanıcılara göstermek için tarayıcı aktivitelerinin de reklam verenler ile paylaşılan verilere dahil edileceğini açıkladı. Mahremiyete önem verenler endişelerini dile getirmeye başladı. Peki Facebook sizin hakkınızda ne kadar şey biliyor?
 • WhatsApp kurucusu: Facebooktan bağımsızız

  WhatsApp kurucusu: Facebook'tan bağımsızız

  WhatsApp kurucularından Brian Acton Çarşamba günü çoğunluğunu Stanford'lı öğrencilerin oluşturduğu küçük bir gruba şirketi nasıl kurduğunu ve Facebook ile yapılan 19 milyar dolarlık anlaşmayı anlattı.
 • Facebook kullanıcıları ayaklandı

  Facebook kullanıcıları ayaklandı

  Facebook'un açıkladığı yeni özellik büyük tartışma yarattı. Akıllı telefonun mikrofonunu kullanarak ortam dinlemesi gerçekleştiren ve bu sayede dinlediğiniz müziği ya da izlediğiniz diziyi öğrenerek durum güncellemesi yapan özellik "Facebook özel hayatımızı dinleyecek" tepkilerine yol açtı.
 • Facebookun mahremiyet dinozoru geri geliyor

  Facebook'un mahremiyet dinozoru geri geliyor

  Facebook kullanıcı dostu mavi renkli dinozor geri dönüyor. Geçen ay Facebook kullanıcıları iletilerini "Herkese Açık" şekilde paylaştıklarında bu dinozor bir uyarı vererek bu kişilere attıkları iletilerin tüm dünyanın göreceğini hatırlatıyordu.
 • Facebook artık sevgilinizi soruyor!

  Facebook artık sevgilinizi soruyor!

  Facebook'a eklenen son özellik, kullanıcıların arkadaş listesindeki herhangi birinin sevgilisi olup olmadığını 'İste' butonuyla öğrenebilmesini sağlıyor.
 • Sahte Facebook uygulamalarına dikkat!

  Sahte Facebook uygulamalarına dikkat!

  Dünyanın en yoğun tercih edilen sosyal medya platformu olan Facebook’da kullanıcıların kişisel bilgilerini ele geçirmeye yönelik yasadışı teşebbüsler artıyor. Son olarak, güvenlik ayarları değiştirilerek bakın neler yapılıyor?
 • Çocuklar Facebooku neden terk ediyor?

  Çocuklar Facebook'u neden terk ediyor?

  Facebook milyarı aşkın kullanıcısı ile dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi olabilir ancak bu Twitter'ı her alanda yendiği anlamına gelmiyor. Yapılan yeni bir araştırma Twitter'ın çocuklara gittikçe daha fazla hitap ettiğini gösteriyor.
 • Facebooktan, gazeteciler için anlık haber hizmeti

  Facebook'tan, gazeteciler için anlık haber hizmeti

  Facebook, gazeteciler için anlık haber hizmeti başlatıyor. Servisin adı FB Newswire olacak.
 • Facebookta arkadaş listesinden çıkarılan 5 insan tipi

  Facebook'ta arkadaş listesinden çıkarılan 5 insan tipi

  Eğer uzun süredir Facebook'ta bulunuyorsanız, artık iletişim içerisinde kalma ihtiyacı hissetmediğiniz uzun bir "arkadaşlar" listesi de oluşmuştur. Ayrıca haber kaynağını yüzünden (rahatsız edici şekilde bu kaynağın kontrol edilememesi nedeniyle) sosyal ağların ortaya çıkmasından önce bu kişilerin haklarında bildiklerinizden artık daha fazla haberdar oluyorsunuz. Bazen çok fazla. Peki bir kişiyi arkadaş listesinden çıkarmaya ne zaman karar verirsiniz?
 • Facebook ne kadar para kazandı?

  Facebook ne kadar para kazandı?

  Popüler sosyal medya platformu Facebook, 2014 yılının ilk çeyreğinde elde ettiği kazançları açıkladı. Facebook bu yıl da başarılı bir performans sergiliyor gibi. Peki Facebook bu yıl ne kadar para kazandı?
 • Facebooktan 12 bin doları kaptı

  Facebook'tan 12 bin doları kaptı

  Ankara Sincan ilçesinde lise öğrencisi Gökay Gündoğan (19), 10 kez sosyal paylaşım sitesi Facebook'un güvenlik açığını bulup 12 bin doları kaptı. Gündoğan aynı zamanda, Facebook 2013 ve 2014 Whitehat Thank'a (Teşekkür Listesi) ismini yazdırdı.
 • Facebook, günde 80 haber okutuyor

  Facebook, günde 80 haber okutuyor

  Sosyal paylaşım sitesi Facebook, açıklamasında "Paper" uygulamasını kullanan bir kişinin günde ortalama 80 haber okuduğunu belirtti. Facebook yaptığı açıklamada kullanıcıların bu uygulamayı çok fazla kullandığını ifade etmekle beraber kaç kişinin uygulamayı kullandığı ile ilgili bir bilgi vermedi.
 • Facebook Vanın adını değiştirdi

  Facebook Van'ın adını değiştirdi

  Facebook, Van'daki kullanıcılarının şehir bölümünde bulunan kısmını değiştirdi. Facebook Van'ın ismini ne ile değiştirdi? İşte ayrıntılar
 • Facebook ikinci devlet raporunu yayınladı

  Facebook ikinci devlet raporunu yayınladı

  Facebook, dünyanın dört bir yanından devletlerden gelen taleplerin listelendiği ikinci devlet raporunu yayınladı.
 • Facebook yine değişiyor

  Facebook yine değişiyor

  Sosyal medya devi Facebook, gizlilik ayarlarında değişikliğe gidiyor. Kullanıcıların pek çoğunun tam hakim olamadığı ayarları daha açık ve anlaşılır hale getirmeye çalışan Facebook yetkilileri, dün gerçekleştirdiği toplantıda bu konuda önemli adımlar atıldığını kaydetti.
 • Facebookta yeni dönem

  Facebook'ta yeni dönem

  Artık Facebook'ta yeni dönem başlıyor. Facebook Messenger'ınız varsa bu habere çok sevineceksiniz...
 • Zuckerberge 1 Nisan şakası

  Zuckerberg'e 1 Nisan şakası

  Facebook'un patronu Mark Zuckerberg'e 1 Nisan şakası yapıldı. Bodrum'a geldiği haberi gündeme bomba gibi düşmüştü ancak...
 • Facebook Googlea savaş açtı

  Facebook Google'a savaş açtı

  Facebook üst düzey yönetimi, Google’ın bazı hamlelerini son derece rahatsız edici bulmuş gibi görünüyor.Bu sebebple Facebook Google'a savaş açtı ...
 • Facebookda kapatılabilir!

  Facebook'da kapatılabilir!

  Twitter ve YouTube ile başlayan yasaklama kararlarının ardından, Facebook'un da erişim engellinin gelebileceği dile getirildi. TİB, Facebook'u da kapatabilir!
 • Facebook, kullanıcı rekorunu kırdı

  Facebook, kullanıcı rekorunu kırdı

  Dünya'nın en büyük sosyal ağı olan Facebook, kendine ait aktif kullanıcı rekorunu kırmaya başardı.
 • Facebooktan bir bomba daha!

  Facebook'tan bir bomba daha!

  Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, satın almalarına bir yenisini daha ekledi. Facebook şimdide Oculus VR'ı alarak bir bomba daha patlattı!
 • Facebookun yeni tasarımına büyük tepki

  Facebook'un yeni tasarımına büyük tepki

  Sosyal medya devi Facebook'un yeni tasarıma geçiş çalışmaları büyük tepki topluyor.
 • Facebookta yeni görünüm!

  Facebook'ta yeni görünüm!

  Facebook tasarımını değiştirdi. Böylece haber kaynağı yeni görünümüne kavuştu!
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama