Sony'nin İki Yeni Telefonu AnTuTu'da Göründü!

Sony'nin iki yeni akıllı telefonu AnTuTu Benchmark'ta ortaya çıktı. İşti bu telefonların özellikleri...
06 Temmuz 2017 22:49
Sonynin İki Yeni Telefonu AnTuTuda Göründü!
Sony yeni telefonları ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. IFA 2017'de boy göstereceği tahmin edilen iki yeni Sony akıllı telefonu bugün test sırasında ortaya çıktı!
 
İki yeni Sony modeli göründü!
 
Sony G8341 ve G8441 model numarasıyla görünen yeni amiral gemileri özellikleriyle oldukça dikkat çekecek. Bu modellerin Xperia XZ1 ve Xperia XZ1 Compact olduğu düşünülen, bu iki yeni model AnTuTu testinde boy gösterdi.
 
 
Ortaya çıkartılan test sonuçlarına göre Sony G8441 adlı model yeni nesil Snapdragon 835 işlemcisinden güç alıyor. İki modelin arasındaki tek farkın ekranlarının çözürlüğü olarak görünüyor. G8441 model numaralı Sony Xperia modeli, 1080p bir ekrana sahip iken, G8341 model numaralı model ise 720p çözünürlüğe sahip bir ekranla satışa çıkacak.
 
 
 
Android 8.0 güncellemesiyle kutudan çıkacak olan bu iki yeni model, 4 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanına sahip olduğunu görmekteyiz. Kamera konusunda ise iki adet 8 MP kameraya sahip olacan yeni Sony modellerinin çift kamerayla mı geleceği konuluşuluyor.
 
Henüz bu konu hakkında Sony, resmi bir açıklama yapmadı. Ancak gelen detaylara göre daha önceden de ortaya çıkan bu iki telefon, haberin başında da belirttiğimiz gibi Eylül ayında Berlin'de düzenlenecek olan IFA 2017 fuarında boy göstermesi bekleniyor.
 
 
shiftdelete
964351
Bu haberler ilginizi çekebilir