Sony'den bir yenilik daha

Sony'nin CES'te tanıttığı bu ilginç cihaz, cep telefonunuzu bambaşka bir hale sokabiliyor.
08 Ocak 2014 11:16
Sonyden bir yenilik daha

Sony, cebinizi gönül rahatlığıyla otomobilinize monte etmenizi sağlayacak yeni kızak aksesuarını CES'te duyurdu.

 

Sony'nin XSP-N1B kızağı dünyanın ilk çift-DIN destekli akıllı telefon kızağı olma özelliğine sahip. Cihaz sahip olduğu kıskaç sistemi sayesinde sadece Sony'nin ceplerini değil, diğer birçok markanın akıllı telefonunu güvenle tutabiliyor. Böylece akıllı telefonunuz, otomobilinizde tüm çoklu ortam içeriğini yönetebileceğiniz bir dokunmatik ekrana dönüşüyor.

 

Sony'nin App Remote arayüzü sayesinde telefonun dokunmatik denetimleri yoluyla Bluetooth üzerinden (Android'de) veya USB ile (iPhone'da) head-unit işlevleri kontrol edilebiliyor. Cihaz üzerindeki kızılötesi işleviyse CD, USB ve radyoyu bir akıllı cebe ihtiyacınız kalmadan kontrol etmenizi sağlıyor.

 

Kızak, üzerine yerleştirdiğiniz telefonları bir USB kablosu yoluyla şarj edebiliyor. Sony'nin Xperia cepleri ise manyetik konektör sayesinde kablosuz şarj olabiliyor

haberler.com
Etiketler : CES 2014 , Sony
818916
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
  • Facebooktan İlginç Bir Telefon!Facebook'tan İlginç Bir Telefon!
    Yeni gelen bilgilere göre Facebook'un telefon çıkaracağı yönünde. İşte Facebook'un, modüler telefonu ile ilgi ilk gelen bilgiler.
  • Essential Phone İçin Açıklama Geldi!Essential Phone İçin Açıklama Geldi!
    Andy Rubin'in çıkaracağı çerçevesiz ekrana sahip Essential Phone bir haç haftaya gelecek. Essential Phone cephesinden gelen açıklama bu yönde. İşte…
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama