Sony Xperia Z5 Ultra Yolda!

Sony'nin Xperia Z5 Ultra modelini duyuracağının sızıntıları geliyor. İşte Sony Xperia Z5 Ultra hakkında çıkan son sızıntılar ve detayları...
07 Eylül 2015 11:28
Sony Xperia Z5 Ultra Yolda!
Japon teknoloji devi Sony, geçtiğimiz günlerde Berlin'de düzenlen IFA 2015 fuarında, yeni amiral gemileri; Xperia Z5, Xperia Z5 Compact ve Xperia Z5 Premium'u kullanıcıların beğenisine sunmuştu.
 
Sony'nin yeni modellerini tanıtmasından hemen sonra yeni sızıntılar da ortaya çıktı. Bu sızıntılar, IFA 2015'de tanıtılan yeni Xperia modellerin yanı sıra Sony'nin, gelecek sene yeni bir Xperia modelini tanıtacağını ve isminin de Xperia Z5 Ultra olacağının bilgisini veriyorlar.
 
 
Sony Xperia Z5 Ultra sızıntısının detayları!
 
Sızıntılara göre, Sony Xperia Z5 Ultra, 4K çözünürlükte ekran, 23 megapiksel kamera gibi Xperia Z5 Premium'a benzer özelliklerde gelecek. Tasarım olarak da Xperia Z5 Premium'a benzeyeceği iddia edilen Xperia Z5 Ultra'nın, Xperia Z5 Premium'dan daha büyük ekran ve pil kapasitesiyle birlikte geleceği söyleniyor.
 
 
Sony Xperia Z5 Ultra'nın işlemci tarafında ise, Snapdragon 810'a göre yaklaşık iki kat daha az güç tüketen ve çok daha performanslı olan Snapdragon 820 işlemciyle birlikte piyasaya sürüleceği bilgileri sızdırıldı.
 
Sony Xperia Z5 Ultra'nın 2016 yılının Mart ayında kullanıcılarıyla buluşacağı iddia ediliyor. Sony Xperia Z5 Ultra ile ilgili yeni sızıntılar geldikçe, sizlere aktarmaya devam edeceğiz.
shiftdelete
982952
Bu haberler ilginizi çekebilir