Sony Xperia Z4 Tablet Fiyatı, Çıkış Tarihi Ve Tüm Özellikleri

Sony Xperia Z4 tabletini MWC 2015'te tanıttı. Yeni Sony Xperia Z4 Tablet teknik özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi haberimizde!
04 Mart 2015 18:36
Sony Xperia Z4 Tablet Fiyatı, Çıkış Tarihi Ve Tüm Özellikleri
Android 5.0 işletim sistemli Sony Xperia Z4 akıllı telefonu MWC 2015 etkinliğinde görmeyi umut ediyorduk. Japon üretici, bizleri hayal kırıklığına uğratan bir hamle ile, Barselona’da düzenlenen fuarda yalnızca orta sınıf akıllı telefonlarını sergiledi.
 
Sony, Barselona’ya toplanan teknoloji hayranlarını Xperia Z4 akıllı telefondan mahrum bıraksa da, yaşattığı ufak çaplı hayal kırıklığını yeni nesil büyük boy tableti ile bir nebze de olsa telafi etmeyi başardı. 10,1 inç büyüklüğündeki QHD çözünürlüklü dev ekranıyla, su geçirmez metal gövdesiyle ve Bluetooth klavyesiyle birlikte tanıtılan Xperia Z4 Tablet, Haziran’dan itibaren birçok Avrupa ülkesinde piyasaya sürülecek.
 
 
32 GB dahili hafızalı Wi-Fi bağlantılı modeli 559 Avro fiyat etiketi ile süslene cihaz, iPad Air 2’nin giriş seviyesi modelinden bile pahalı olmasıyla dikkat çekiyor. 4G LTE bağlantılı ve Bluetooth klavye aksesuarlı Z4 Tablet paketinin ise 759 Avro’ya patlayacağı söyleniyor.
technolabs
445143
Bu haberler ilginizi çekebilir