Sony Xperia Z4 Sertifikayı Kaptı

Sony Mobile'ın 2015 yılındaki ilk amiral gemisi Xperia Z4, Japonya’da telekomünikasyon sertifikasını kaptı. Detaylar haberimizde...
20 Ocak 2015 15:53
Sony Xperia Z4 Sertifikayı Kaptı
2015 yılına girmemizle birlikte, bu senenin üst düzey Android akıllı telefonlarına dair söylentilerle yüz yüze gelmemiz bir oldu. Samsung Galaxy S6‘nın Snapdragon 810 işlemci kullanmayacağını, HTC One M9‘un 2K çözünürlüklü ekrana sahip olmayacağını öne süren iddiaların ardından sıra Sony Mobile’ın amiral gemisi Xperia Z4‘e geldi.
 
2 Mart günü Barselona’da düzenlencek Mobile World Congress 2015 etkinliği bünyesinde tanıtılacağını düşündüğümüz Sony Xperia Z4, Japonya’nın telekomünikasyon sertifikalandırma kuruluşundan onay aldı. Ülkenin en popüler cep telefonu operatörleri arasında bulunan NTT DoCoMo, KDDI ve SoftBank’e özel sürümleri ile sertifikalanan cihazın teknik özellikleri detaylı bir şekilde paylaşılmadı.
 
Xperia Z4’e ilişkin paylaşılan yegane teknik detay, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac kablosuz bağlantı desteği olmakta. Akıllı telefonun fiyatı ve teknik özellikleri, Mart ayındaki etkinliğin öncesinde mutlaka sızdırılacaktır, şimdiden hazırlıklı olun.
technolabs
Etiketler : cep telefonu , Sony , Xperia Z4
786757
Bu haberler ilginizi çekebilir