Sony Xperia Z3'ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Sony Xperia Z3'ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu! IFA 2014 Berlin'de tanıtılan ve merakla beklenen Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact, Türkiye'de satışa çıkıyor. Xperia Z3 ve Z3 Compact'ın fiyatı ve çıkış bilgileri haberimizde.
22 Ekim 2014 20:16
Sony Xperia Z3ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu!
Sony'nin Berlin'de düzenlenen IFA 2014 fuarında tanıtılan yeni amiral gemisi Sony Xperia Z3'ü detaylı bir şekilde geçtiğimiz günlerde incelemiştik.  Fakat incelemede henüz fiyat ve çıkış bilgilerini elde edemediğimizi çin sizlerle paylaşamamıştık. Nihayet Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact'ın Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi netleşti.
 
 
Sony Xperia Z3 Türkiye Fiyatı
 
Sony'nin yeni amiral gemisi Xperia Z3'ün Türkiye fiyatı belli oldu. Galaxy S5 ve LG G3 gibi amiral gemilerinden daha pahalı bir fiyatla giriş yapan Xperia Z3'ün Türkiye fiyatı 2299 TL olacak.  Xperia Z3, HTC One M8 ve iPhone 6'dan ise biraz daha uygun fiyata sahip.
 
Sony Xperia Z3 Compact Türkiye Fiyatı
 
Sony'nin 4.6 inç büyüklüğünde ekrana ve üst seviye donanıma sahip merakla beklenen yeni canavarı Xperia Z3 Compact'ın da fiyatı tam netleşmemiş olsa da 1799 - 1899 TL aralığında olacağı belirtiliyor. Biraz daha uygun fiyata düşen Xperia Z1 ve Z2 modellerini de düşündüğümüzde Z3 Compact'ın 1799 TL seviyesinden satışa çıkabileceğini öngörebiliriz.
 
Ne zaman satışa çıkacaklar?
 
Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact, Türkiye'de 22 Ekim itibariyle satışa sunulacak.  Minik olmasına rağmen donanım özellikleriyle amiral gemilerine kafa tutan, 720p ekran çözünürlüğünün performans avantajını arkasına alıp, performans canavarı olan Xperia Z3 Compact'ın, hem fiyat hem de avantajlarına baktığımızda Xperia Z3'e göre biraz daha avantajlı olduğunu görüyoruz.
tabletpc.com.tr
Etiketler : cep telefonu , Sony , Xperia Z3
82214
Bu haberler ilginizi çekebilir