Sony Xperia Z2 ile PS4 Oynayın!

Kullanıcıların heyecanla beklediği Android 4.4.4 KitKat güncellemesi Sony Xperia Z2 için yayınlandı. Sony Xperia Z2 için gelen güncellemenin en önemli özelliği, PS4 Remote Play (PS4 Uzaktan Oynama) Özelliği. İşte detaylar...
26 Kasım 2014 18:42
Sony Xperia Z2 ile PS4 Oynayın!
Sony’nin Android 4.4.4 Kitkat’ı da içeren yeni yazılım güncellemesi, Sony Xperia Z2’de de kullanılabiliyor. Heyecanla beklenen PS4 Remote Play (PS4 Uzaktan Oynama) özelliğinin yanı sıra, yeni güncellemede Ultra Stamina Mod, Hızlı Ayarlar, Akıllı Ekran, Record Screen ve Bluetooth Unlock gibi özellikler de Sony Xperia Z2 kullanıcılarına sunuluyor.
 
-PS4 Remote Play (PS4 Uzaktan Oynama)  özelliği ile Sony Xperia Z2 kullanıcıları aynı Wi-Fi üzerinden PS4’lerine bağlanıp oyunlarını oynamaya devam edebiliyorlar. TV kullanım halindeyken ise DUALSHOCK4 Wireless Controller ile PS4’e bağlanıp Sony Xperia Z2, PS4’ün ikinci ekranı gibi kullanılabiliyor. 
 
-Android 4.4.4 güncellemesiyle beraber cihazlara, daha uzun pil süresi sağlayacak en yeni Ultra Stamina Modu geliyor. Kullanıcılar artık bu özellik sayesinde cihazlarını pil derdi olmadan daha uzun süre kullanabilecekler. 
 
-Güncelleme ile gelen Hızlı Ayarlar özelliği daha önce olmadığı bir hızla cihazları kişiselleştirebilme imkanı sunarken, Akıllı Ekran özelliği cihazı tutma şekline göre ekranın hangi yöne döndürülmesi gerektiğine otomatik olarak karar veriyor ve istem dışı ekran döndürme hareketinin yapılmasını engelliyor. Record Screen ise ekran görüntüsü alır gibi o anda ekranda yapılanları kaydetmeye imkanı sağlıyor. Record Screen ile bir özelliği başkasına göstermek veya oyunda alınan yüksek bir skoru kaydetmek, hatta PS4 Remote Play (PS4 Uzaktan Oynama) ile bir oyunun nasıl oynandığı kolayca gösterilebilecek. 
 
-Bluetooth Unlock özelliği ile SmartBand, SmartBand Talk gibi Bluetooth aksesuarlar ve kulaklıklar otomatik olarak devreye giriyor.
hurriyet
Etiketler : Android , cep telefonu , PS4 , Sony , Xperia Z2
737242
Bu haberler ilginizi çekebilir