Sony Xperia Z İçin Lollipop Güncelleme Tarihi

Sony'nin sözünü verdiği Xperia Z modeli için Lollipop güncelleme tarihi belli oldu. Kullanıcıları sevindirecek anonsun tüm detayları haberimizde...
05 Mayıs 2015 17:06
Sony Xperia Z İçin Lollipop Güncelleme Tarihi
Sony'nin geçtiğimiz Ekim ayında sözünü verdiği Xperia Z modeli için Lollipop güncellemesi kullanıcılar tarafından merakla bekleniyordu, son olarak geçtiğimiz ay Xperia Z'nin güncellemeyi yakın zamanda alacağını belirten Sony cephesinden kullanıcıları sevindirecek haber geldi.
 
 
Sony Filipinler resmi Twitter hesabının bir kullanıcı sorusu üzerine verdiği cevap sonucunda önümüzdeki hafta dağıtıma başlanacağı görülen güncellemenin Xperia Z'nin 2013 yılı başında piyasaya çıktığını göz önüne alırsak Sony'nin güncelleme karnesi açısından bir artı olacağını belirtebiliriz. Bilindiği üzere Sony bütün Z serisi cihazlarına Lollipop güncelleme sözü vermişti. 
 
Diğer Xperia Z modellerinde olduğu gibi Lollipop ile tanıtılan Materyal Tasarım anlayışına uygun menülere kavuşacak 2 yılını dolduran Xperia Z'de Lollipop ile gelen yeni sanal makine ART ile hız ve performans konusunda artışlar da yaşanabilir.
donanimhaber
58994
Bu haberler ilginizi çekebilir