Sony Xperia X'e Yeni Güncelleme!

Sony, Xperia X için yeni güncelleme geldi. Bakalım ne gibi yenilikler sunuyor. İşte detaylar...
05 Şubat 2017 14:17
Sony Xperia Xe Yeni Güncelleme!
Akıllı telefon pazarının önemli markalarından Sony, akıllı telefonlarına kazandıracağı yeni özellikleri, büyük güncellemeler sonrasında sıkıntılar yaşamamak için ilk olarak yayınladığı konsept yazılımlar ile test ediyor.
 
Geçtiğimiz hafta 38.3.A.0.83 sürüm numaralı bir konsept yazılım yayınlayan Sony, Xperia X için gelişmiş pil tasarrufu özelliğini kullanıcılar ile buluşturmuştu.
 
Sony, Xperia X için Ambient Display özelliğini duyurdu!
 
Sony'nin konsept Android programına dahil olan Xperia X kullanıcıları, bugün 38.3.A.0.94 sürüm numaralı yeni bir yazılımın, güncelleme uyarısı ile karşılaştılar.
 
Güncelleme ile birlikte kullanıcılara sunulan Ambient Display özelliği, bir bildirim geldiğinde ekranı otomatik olarak uyandırarak ( Always On ile benzer bir şekilde ) gelen bildirimi doğrudan görebilmenizi sağlıyor.
 
 
Ambient Display özelliğini kullanıcıların tercihine bırakan Sony, kullanıcıların özelliği açıp kapatabilmesine imkan tanıyor. 
 
Ayrıca, güncelleme ile birlikte kamera uygulamasında parlaklığı ayarlama sorunu ortadan kalkarken, cevapsız çağrılarda yaşanan LED bildirim sorunu ve Bluetooth bir cihazdan ses almak istediğinizde oluşan hatalar ortadan kaldırılıyor.
 
shiftdelete
28195
Bu haberler ilginizi çekebilir