Sony Xperia XA2 İle İlgili Yeni Haber!

Sony Xperia XA2 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Mobil Dünya Kongresi başlamadan Sony Xperia XA2 hakkında yeni bir sızıntı gerçekleşti.
17 Şubat 2017 20:12
Sony Xperia XA2 İle İlgili Yeni Haber!
Hatırlarsanız kısa bir süre önce Sony'nin MWC 17 sırasında duyurması beklenen yeni telefonu Xperia XA2 sızdırılmıştı. Şimdiyse telefonla ilgili yepyeni bir bilgi ortaya çıktı.
 
 
 
Xperia XA2 FFC'den geçti
 
Xperia XA2 için son ortaya çıkan görsel, telefon için alınan onayı da gözler önüne seriyor. Federal İletişim Kurumu'na bildirilen ve Xperia XZ'nin takipçisi olması beklenen cihaz, böylece resmi duyurusu dışında tamamen onaylanmış oldu.
 
 
Sony Xperia XA2 ismiyle duyurulması beklenen telefonda, MediaTek Helio P20 işlemcisi yer alıyor.
 
 
5.2 inç boyutlu telefonun ekran çözünürlüğü ise 1920 x 1080 seviyesinde. 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı yer alıyor. Küçük ekranlı modelde ise 5 inç boyutlu HD ekran, 3 GB RAM ve 32 GB hafıza gibi seçenekler yer alıyor.
 
Telefonun arka kısmında 23 Megapiksel ve ön tarafında ise 16 Megapiksel çözünürlüklü kameraya yer verilmiş. Sızdırılan videoda yer alan telefonun tasarımı ise Sony'nin Xperia serisindeki gelenseksel çizgilerini sürdüreceğini işaret ediyor. Geçen yıl tanıtılan Xperia XA modelinin de bu çizgilere benzer bir tasarımda olduğunu hatırlayabiliriz. 
 
Bakalım MWC 17'de cihaz tanıtıldığında, hangi özellikler benzer kalacak?
 
shiftdelete
618018
Bu haberler ilginizi çekebilir