Sony Xperia X Güncellendi!

Sony, Xperia X modeli için yeni bir konsept yazılım yayınladı. İşte ayrıntılar...
19 Mart 2017 18:20
Sony Xperia X Güncellendi!
Akıllı telefon pazarının önemli markalarından Sony, akıllı telefonlarına kazandıracağı yeni özellikleri, büyük güncellemeler sonrasında sıkıntılar yaşamamak için ilk olarak yayınladığı konsept yazılımlar ile test ediyor.
 
İlk olarak 38.3.A.0.83 sürüm numaralı bir konsept yazılım yayınlayan Sony, Xperia X için gelişmiş pil tasarrufu özelliğini kullanıcılar ile buluşturmuştu.
 
Geçtiğimiz ay yayınlanan 38.3.A.0.94 sürüm numaralı konsept yazılım ise, Xperia X modelini Ambient Display özelliği ile buluşturdu.
 
Sony Xperia X, AptX desteğine kavuştu!
 
Sony, aradan geçen yaklaşık bir aylık sürenin ardından bu kez kullanıcıların karşısına, 38.3.1.A.0.74 sürüm numaralı konsept yazılım ile çıktı.
 
47,8 MB boyutundaki güncelleme ile kullanıcılara sunulan yazılım, Xperia X modelini AptX desteğine ve Mart ayı güvenlik yamalarına kavuşturuyor.
 
 
Profesyonel ses sistemleri ve yayıncılıkta kullanılan bir ses sıkıştırma algoritması olan AptX ile, Bluetooth üzerinden yüksek çözünürlüklü ses aktarımı gerçekleştirilebiliyor.
 
Bu sayede müzik tutkunlarının, kablosuz kulaklıklarından kalite kaybını minimum seviyeye indirerek ses elde edebilmeleri sağlanıyor.
 
 
shiftdelete
594992
Bu haberler ilginizi çekebilir