Sony Xperia C3'e Lollipop Güncellemesi Göründü!

Sony, Twitter üzerinden Xperia Z serisi dışındaki Android telefonlarına Android Lollipop güncellemesi gelmeyeceğini söylemişti. Ancak yeni Xperia C3 fotoğrafıyla işler karışıyor...
10 Mart 2015 17:35
Sony Xperia C3e Lollipop Güncellemesi Göründü!
Xperia Z serisi dışındaki akıllı telefonlarına Android 5.0 Lollipop güncellemesi yollamayacağını Twitter üzerinden duyuran Sony, bu açıklamaya ters düşen bir sızıntı haberle karşı karşıya.
 
Xperia Blog tarafından paylaşılan fotoğraflarda Xperia C3‘ün 19.3.A.0.222 firmware versiyonuyla çalışan hali görüntülendi. Xperia akıllı telefon ailesinde Android KitKat işletim sistemine sahip akıllı telefonların firmware kod numarası 19.2.1.A.0.72 şeklinde görünüyor. Sızdırılan Xperia C3’ün kod numarası, Android 5.0 Lollipop işletim sistemini yansıtıyor.
 
 
Xperia Z serisine ait bir Xperia modeline sahip değilseniz, siz yine de umudunuzu kaybetmeyin diyoruz. Belki de bu haberde paylaşılan bilgiler, ilerleyen zaman içerisinde Sony’nin orta seviye akıllı telefonlarına da Android Lollipop güncellemesi yollayacağının habercisi olabilir.
technolabs
731180
Bu haberler ilginizi çekebilir