Snapdragon 845 Mi Geliyor!

Snapdragon 845 hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı. İddialara bakılırsa Snapdragon 845 oldukça güçlü gelecek! İşte ayrıntılar...
07 Mayıs 2017 12:18
Snapdragon 845 Mi Geliyor!
Snapdragon 845 hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Qualcomm'un önümüzdeki yıl üst segmetli telefonları için geliştirdiği Snapdragon 845 ile ilgili yeni bir iddia öne sürüldü.
 
Snapdragon 845 oldukça iddialı geliyor!
 
Qualcomm'un önümüzdeki yıl düzenleyeceği etkinlikle beraber gün yüzüne çıkartacağı yeni nesil güçlü işlemcisi, 7nm üretim sürecinden geçirilerek üretileceği söylentisi ortalıkta dolaşmakta.
 
Yine bu yıl Snadrogan 835 işlemcisi ile piyasaya çıkan ilk akıllı telefon olan Galaxy S8 gibi Galaxy S9'da da bir sonraki nesil Snapdragon işlemcisini kullanan ilk cihaz olarak karşımıza çıkacak.
 
 
MWC 2018 fuarında görücüye çıkartılacağı tahmin edilen yeni nesil güçlü işlemci, eğer 7nm üretim süreciyle üretilirse, Snapgragon 845'in performansı bir önceki nesil işlemcisine göre yüzde 25 ila yüzde 35'lik bir artış sergileyecek.
 
Önümüzdeki hafta Pazartesi günü yani 9 Mayıs'da yeni nesil Snapdragon 660 işlemcisini görücüye çıkartacak olan Qualcomm, bu etkinlikte bir sonraki nesil işlemcileri hakkında ufak bilgileri de vereceği düşünülüyor.
 
Henüz bu ortaya atılan iddia hakkında yetkililer resmi bir açıklama yapmadı. Fakat ilerleyen zaman içerisinde Qualcomm yetkilileri yeni işlemcileri hakkında yavaş yavaş bilgi vermeye başlayacaklardır.
 
 
shiftdelete
4247
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
  • Lenovo K7 Sızdı!Lenovo K7 Sızdı!
    Lenovo'nun yeni akıllı telefonu sızdı. Yeni gelen bilgilere göre Lenovo K7 Note yakın bir zamanda çıkaracak! İşte haberin ayrıntıları...
  • FIFA 18e Alt Lig Geliyor!FIFA 18'e Alt Lig Geliyor!
    FIFA 18'e yeni bir alt lig elenecek. Kicker dergisi, FIFA 18'deki alt ligin belli olduğunu hatta anlaşmanın bile yapıldığını duyurdu. İşte…
  • Meizu Pro 7 Plusda Sızdı!Meizu Pro 7 Plus'da Sızdı!
    Dün Meizu Pro 7'nin özelliklerini gösteren bir görsel sızmıştı. Bugün ise Meizu Pro 7 Plus'ın özelliklerini gösteren bir görüntü ortaya…
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama