Snapchat'ten Yeni Adımlar!

Snap şirketi teknolojik bir firma olan Flite'ı bünyesine dahil etti. Neden mi?Detaylar haberimizde..
21 Aralık 2016 22:28
Snapchatten Yeni Adımlar!
Snapchat uygulaması ile bildiğimiz Snap şirketi, San Francisco temelli bir Teknoloji şirketi olan Flite'i bünyesine kattı.
 
Snap, Flite'i satın aldı.
 
Recode'un haberine göre, şimdilik Snap'in bu şirketi bünyesine katarken ne kadar ödediği bilinmiyor. 
 
Flite'in ne olduğunu veya ne üzerine çalıştığını merak ediyorsanız anlatalım. Şirketin reklamları ve açıklamalarına baktığımızda, kendileri daha çok içerik üretimine odaklanıyorlar. 
 
Yaptıkları içerikler 360  derece videolar, portre fotoğrafları veya videoları gibi akıllı telefon uygulamalarına hitap edebilecek işler.
 
Snap'in yeni bir şirketi bünyesine katmasının en büyük sebebi olarak ise Facebook'un ciddi atılımı gösteriliyor. Özellikle Instagram entegrasyonu sayesinde çok fazla insana ulaşmaya başaran Instagram uygulaması, bir süredir Snapchat içeriklerini de kendi platformu için uyarlıyordu.
 
2016 mali yılı içerisinde 350 milyon dolar gelir elde eden Snap, bünyesine kattığı Flite firmasıyla beraber yepyeni içeriklerin peşine düşecek gibi görünüyor.
 
shiftdelete
321841
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Snapchatten Özel Hikayeler Modu!

  Snapchat'ten Özel Hikayeler Modu!

  Snapchat, yeniliklere devam ediyor. Şimdi ise kullanıcılarına yeni özelliliği olan "özel hikayeler" modunu tanıttı. İşte ayrıntıları...
 • Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Facebook Messenger'a yeni birgüncelleme geldi. İşte yeni güncelleme ile gelen değişiklikler...
 • Snapchatten Bir yenilik Daha!

  Snapchat'ten Bir yenilik Daha!

  Instagram'ın Snapchat'ten kopyaladığı özelliklerini son zamanlarda duymaya başlamıştık. Ancak bu sefer Snapchat'ten beklenmedik bir hamle geldi ve Snapchat, Instagram'ın özelliğini kopyaladı!
 • Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook, yeniliklere doymuyor. Facebook, Messenger'a eklemiş olduğu duygu ifadelerini şimdi de yorumlara eklemeye hazırlanıyor. Beğen butonunun alternatifi olan ifadeler hızla yayılıyor.
 • Twitterda Canlı Yayın Dönemi!

  Twitter'da Canlı Yayın Dönemi!

  En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter'a yeni bir özellik daha geliyor. Yeni özellik ile artık 7/24 canlı yayın yapılacak!
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!

  Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!

  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri, mesajlarınızı isterseniz sesli okuyabilecek.
 • Twitterda Emoji Dönemi!

  Twitter'da Emoji Dönemi!

  Emojiler, artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Öyle ki duygu ve düşüncelerimizi ifade ederken emoji kullanmaktan vazgeçemiyoruz. Twitter'da artık aramalarda emoji kullanılabilecek.
 • Facebook Messenger Lite Arık Türkiyede Kullanımda!

  Facebook Messenger Lite Arık Türkiye'de Kullanımda!

  Facebook'un Messenger Lite artık Türkiye'de. Merakla bekleyenler için Android platformuna özel olan Messenger Lite uygulaması bugün Türkiye'de kullanıma sunuldu.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama