Snapchat'ten iOS ve Android İçin Yeni Güncelleme!

Snapchat'in yeni güncellemesi yayınlandı. iOS ve Android kullanıcılarına yeni efekt ve daha fazla özellikler sunan Snapchat'in yeni güncellemesinin detayları haberimizde.
06 Temmuz 2017 10:47
Snapchatten iOS ve Android İçin Yeni Güncelleme!
Snapchat'in son güncellemesi, markaların halihazırda yapabileceklerini kullanıcıların da yapabilmesini sağlıyor. Bir web sitesi Snap’lerinize eklenebilecek. Gönderdiğiniz kişinin bağlantıya ulaşması için tek yapması gereken Snap'inizi yukarı kaydırmak.
 
Snapchat yeni özelliklerine kavuştu!
 
Son güncelleme ile birlikte kullanıcılar araç setinde bulunan küçük ataç simgesine dokunduktan sonra Instagram'da yapılana çok benzer bir şekilde bir bağlantı yazıp yeni özellik kullanılabilecek.
 
Güncellemedeki diğer yeni özellikler arasında arka plan zeminleri, ses filtreleri ve isteğe bağlı geofiltreler yer alıyor. Arka planlar, Snap'inizdeki bir nesneyi kesip arkasına gösterişli bir desen koymanıza olanak tanıyacak. Normal Snapchat filtreleri gibi, arka plan seçimi de her gün rotasyonlu çalışacak.
 
 
 
 
Ses Filtreleri, Snap'inizdeki seslerin üzerinde oynamanıza izin veriyor. Daha önce ses filtreleri, yalnızca artırılmış gerçeklik özelliğinin bir parçasıydı ve sizi bir arı gibi göstererek sesi değiştiriyordu. Artık ekranın altındaki hoparlör simgesine dokunarak ve Snap'inize biraz daha mizah veya stil vermek için çeşitli karakter seslerinden biri seçilebilecek.
 
 
 
shiftdelete
685739
Bu haberler ilginizi çekebilir