Snapchat'e "Snap Map" Özelliği!

Snapchat, rakiplerinin önüne geçmek için yeni özellikler sunmaya devam devam ediyor. Snapchat şimdi de "Snap Map" adını verdiği özelliği duyurdu. İşte ayrıntılar...
22 Haziran 2017 13:26
Snapchate "Snap Map" Özelliği!
Snapchat'i satın alamadıktan sonra agresif bir kopyalama politikası geliştiren Facebook, Instagram'daki hikayeler özelliği ile Snapchat'i geride bırakmayı başarmıştı. Fakat Snap Inc.'in vazgeçmeye niyeti yok gibi çünkü uygulamaya sürekli olarak yeni özellikler eklemeye devam ediyor.
 
Snap Map nedir?
 
Snapchat şimdi de Snap Map adı verilen yeni harita modunu yayımladığı bir video ile tanıttı. Bu uygulamayla birlikte sizinle yer paylaşımı yapan tüm arkadaşlarınızı tek bir harita üzerinde Actionmoji olarak görebiliyorsunuz.
 
 
Bu sayede de arkadaşlarınızın anlık olarak Dünya'nın neresinde olduğunu görebiliyorsunuz. Ardından da arkadaşlarınızın Actionmoji'sine tıklayarak son hikayesine göz atabiliyorsunuz.
 
Son olarak da harita üzerinde arkadaşlarınıza görünmek isteyip istemediğinize karar verebileceğinizi hatırlatalım. Ghost Mode sayesinde haritada görünmez hale gelebilirsiniz.
 
shiftdelete
Etiketler : Ghost Mod , Snap Map , Snapchat
500843
Bu haberler ilginizi çekebilir