Snapchat, Türkiye'ye Özel Güncellemesini Yayınladı!

Snapchat'in yeni güncellemesi ile Türkiye'ye özel stickerlar kullanıma sunuldu. İşte ayrıntılar...
16 Kasım 2017 18:34
Snapchat, Türkiyeye Özel Güncellemesini Yayınladı!
Dünyanın en çok kullanılan sosyal ağlarından bir olan Snapchat programına Türkiye’ye özel sticker’lar geldi. Dağıtıma sunulan yeni güncelleme ile Snapchat’te yerel görsellerimiz yer alacak.
 
 
Snapchat Türkiye stickerları kullanıma sunuldu
 
Dağıtımı yapılan yeni stickerların en önemli özelliği Türkiye’ye özel olması.  Bundan böyle paylaşımlarınız çok daha yerel temalı olabilecek. Yayınlanan güncelleme ile arkadaşlarınızın Snap’lerini izlemek için kişinin adına basık tutmanız yeterli olacak. Bu şekilde onlara snap yollamanız da mümkün.
 
 
iOS sürümüne gelen önemli bir yenilik ise paylaşımlara Snapchat’in de eklenmesi oldu. Dokun ve paylaş özelliğinde artık bu uygulamayı da görebileceksiniz. Snap Haritası’nda Hayalet Modu’nu ne kadar kalmak istediğinizi kendiniz belirleyebileceksiniz.
 
Ülkemize özel olarak hazırlanan stickerları kullanmak için videoya veya fotoğraflı paylaşım kaydını yaptıktan sonra Sticker ikonuna basmanız yeterli. Normal şekilde kullanılan stickerlar arasında, ülkemize özel stickerlar da karşınıza çıkacak. Bu etiketler arasında ölçeklendirme ve birden fazla etiket kullanımı da mümkün.
 
 
Android ve iOS için yayınlanan bu güncelleme ile cihaz bazlı etiketler de ekleyebilirsiniz. Bunların arasında hava durumu, rakım, pil durumu gibi yenilikler de var. Güncellemenin yerelleştirme desteği ile “kanka” etiketi de uygulamanın ekosistemine dahil edildi.
 
 
 
 
iOS ve Android için yayınlanan Snapchat’e yazılımını Google Play Store ve AppStore üzerinden güncelleyebilirsiniz.
 
shiftdelete
899858
Bu haberler ilginizi çekebilir