Snapchat İçin Yeni Bir Güncelleme Daha Yayınlandı!

Sosyal medya platformu devlerinden biri olan Snapchat, yeni bir güncellemyi kullanıcılarının beğenisine sundu. Uzun süredir beklenen bu özellik yeni güncelleme ile kullanıcılar ile buluşacak.
19 Temmuz 2017 18:58
Snapchat İçin Yeni Bir Güncelleme Daha Yayınlandı!
Gençler arasında yaygın olarak kullanılan Snapchat, rakibi Instagram karşısında geri kalmamak için her geçen gün yeni hamleler yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Ataş özelliği ile Snap'lere web sitesi ekleme, Snap'lere duvar kağıtı koyabilme ve ses filtreleri özelliğini sunan Snapchat, şimdi de uzun bir süredir beklenen özelliğini sürüm 10.13.0.0 ile kullanıma sundu.
 
Snapchat 10.13.0.0 sürümü ile art arda video olarak 6 Snap kaydedebiliyorsunuz. Örneğin, bir konserden Snap çekmek isteyen kullanıcılar video çekimlerinin sürekli Snap'lerini yükleme işleminden dolayı kesildiğinden şikayetçiydi. Bu özellik ile bu sorun ortadan kalkıyor.
 
 
 
 
Bu güncelleme ile ayrıca; saç, gömlek veya başka bir nesnenin rengini Makas Aracı ile de değiştirebiliyorsunuz. Bu yeni özellikleri kullanmak için uygulamayı güncellemeniz yeterli olacaktır.
 
 
 
teknolojioku
215968
Bu haberler ilginizi çekebilir