Skype Güncellemesi Yayınladı!

Microsoft, iOS tabanında Skype uygulamasını güncellediğini duyurdu. Yeni güncelleme ile Skype çok yeni ve kullanışlı özellikler eklenmiş.
22 Ağustos 2017 14:05
Skype Güncellemesi Yayınladı!
Eğer iPhone üzerinde Skype kullanıyorsanız, App Store'a giderek uygulamanızı güncellemeniz gerektiğini hemen hatırlatalım. Çünkü bugün yayımlanan yeni güncelleme ile birlikte Skype artık çok daha kullanışlı hale geldi.
 
İşte yeni Skype!
 
iPhone üzerinde Skype kullanan kişiler artık nasıl hissettiklerini Mood Messages adı verilen yeni özellik ile arkadaş listesiyle paylaşabilecekler. Bu özelliği artık klasik hale gelen "Durum güncellemeleri" gibi algılamamak gerekiyor çünkü çalışma prensibi tamamen farklı bir şekilde tasarlanmış durumda.
 
Bunun dışında güncelleme ile birlikte artık arkadaşlarınıza gönderdiğiniz mesajların karşı tarafa iletilip iletilmediğini de görebileceksiniz. Bu özellik de uzun süredir Skype kullanıcıları tarafından Microsoft'tan talep ediliyordu.
 
 
 
 
Son olarak uygulamaya kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaptığınız sistemde de güncellemeler yapıldı ve bu sayede artık çok daha hızlı ve kolay bir şekilde uygulamaya giriş yapabilmeniz sağlandı.
 
Güncellemeyi indirmek için tek yapmanız gereken de az önce belirttiğimiz gibi App Store'a giderek Skype uygulamasını bulmak ve 8.4.3 güncellemesini indirmek. Ardından yukarıda bahsi geçen tüm özelliklerden faydalanabileceksiniz.
 
shiftdelete
591386
Bu haberler ilginizi çekebilir