Siyah Ekran Kırmızı iPhone 7!

Apple’ın yeni telefonu kırmızı iPhone 7, piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Kırmızı iPhone kasası, siyah iPhone ekranı ile kombinlenirse nasıl olur? İşte videosu...
26 Mart 2017 20:48
Siyah Ekran Kırmızı iPhone 7!
Hepimizin de bildiği üzere birçok markayla beraber Apple’da, AIDS’e karşı olan mücadeleye destek vermek için Kırmızı renkte ürünler çıKarmakta. Bu bağlamda Apple kısa süre önce iPhone 7 ve 7 Plus’ın da kırmızı renk versiyonlarını duyurmuştu.
 
Kırmızı iPhone 7 ve Siyah Ekran!
 
Ancak kırmızı ile uyumlu olmadığı gerekçesiyle beyaz ekranı eleştiri yağmuruna tutulan cihazlar, bugün bir YuTuber tarafından asıl olması gereken siyah ekranlarına kavuştu.
 

 
YouTuber Danny Winget tarafından gerçekleştirilen bu dönüşüm işlemi ilk bakışta çok basit gibi duruyor ancak Dany, Touch ID kimlik uyumsuzluğu yüzden Jet Black iPhone 7 Plus’ın ekranıyla beraber tüm donanım bileşenlerini de Kırmızı iPhone 7 Plus kasasına aktarmak zorunda kalmış.
 
 
Zaman alan bu hassas ve bir o kadar riskli aktarım işlemini başarılı bir şekilde tamamlayan Dany, ortaya çıkan muazzam Kırmızı ve Siyah uyumunu takipçileriyle paylaşmaktan da geri kalmamış.
 
shiftdelete
593672
Bu haberler ilginizi çekebilir