Siri İle Sevgililer Günü Planı!

Teknoloji çağındayız ve teknolojiyle yaşıyoruz. Siri'de teknolojinin bize sunduğu bir imkan. Peki bu yıl Siri ile sevgililer günü planı yapmaya ne dersiniz?
14 Şubat 2017 21:45
Siri İle Sevgililer Günü Planı!
1. Siri’den 14 Şubat’ta çiçek almanızı hatırlatmasını isteyin.
 
2. iMessage’da yeni tam ekran kalp efektiyle ona içten bir “Görüşmek üzere!“ mesajı gönderin ya da kendi el yazınızla yazıp Digital Touch ile öpücükler veya kalp atışı ekleyin. iMessage Sevgililer Günü, Aşk, Sevgi, Kalp temalı sticker paketleri ile bu özel gün için daha zengin.
 
 
3. Heyecan verici haberleri *ipucu: yeni yüzük" sevdiklerinizle paylaşırken efektlerden yararlanın. Görünmez mürekkeple bir fotoğraf gönderin, mesaj yalnızca kullanıcı dokunduğunda görünür olsun.
 
4. Siri’ye “Küpid“ diye seslenin. Siri’ye “Aşk nedir?” veya “Aşka inanıyor musun?” ya da “Gerçek aşkı ne zaman bulacağım?” gibi sorular sorarak ilişki tavsiyeleri alın. Hatta Siri’ye “Seni seviyorum” deyin.
 
5. Dışarıda kutlama yapacaksanız; Apple’ın Harita uygulamasıyla yakındaki restoranlara göz atın ve Siri’den bir restoranda akşam yemeği rezervasyonu yapmasını isteyin.
 
6. Apple’ın Harita uygulaması veya Siri ile Uber çağırarak sevgilinizi evinden alın ve birlikte bir şeyler içmeye gidin.
 
7. Eğer evde olacaksanız Apple TV’nizi açarak " Romantik Komediler" ve "Romantik Dramalar” başlıklı koleksiyonlardan seçin
 
8. Önceden Fotoğraflar’da otomatik bir Anı Filmi hazırlayın, müzik, başlık ve sinematografik geçişlerle zenginleştirin ve paylaşmadan önce istediğiniz değişiklikleri yapın.
 
9. Siri’ye 2017’nin en iyi aşk şarkısını sorun ve Apple Music’te bir çalma listesi hazırlayın. Veya Siri’ye “Romantik bir liste çal.” deyin.
 
hürriyet
340609
Bu haberler ilginizi çekebilir