Siri İçin Yeni Bir Güncelleme Gelebilir!

Apple, WWDC 2017 etkinliğinde tanıtacağı iOS 11 ile birlikte Siri için de yeni bir özellik eklemeyi planlıyor. Ayrıntılar haberimizin detayında...
04 Haziran 2017 02:50
Siri İçin Yeni Bir Güncelleme Gelebilir!
Yeni raporlara göre Apple'ın önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan Worldwide Developers Conference (WWDC) etkinliğinde, iOS 11'de Siri için bazı yenilikler tanıtılacak. Siri'nin tek başına bir cihaz olacağı haberi de ortaya çıkmışken, Siri'ye yazılımsal olarak sağlam bir güncelleme geleceği tahmin ediliyordu.
 
Raporlara göre, Apple, Amazon'un Alexa'sı ile baş edebilmek için Siri'nin destek verdiği programların sayısını arttırıyor.
 
 
Raporlarda hangi servislerin ya da uygulamaların Siri tarafından destekleneceği belirtilmedi. Fakat Apple'ın hali hazırda entegrasyon içinde olduğu araç kiralama, mesajlaşma, fotoğraf arama, ödemeler, VoIP aramalar ve antremanlar gibi kategorilere benzer yeni sistemlerin ekleneceğini düşünebiliriz.
 
Son çıkan başka haberlerde de WWDC etkinliğinde Apple'ın, yeni Mac'leri, iPad'leri, iOS 11 ve macOS 10.13 ile birlikte ayrı bir cihaz olarak çalışan Siri'yi tanıtacağı belirtiliyor.
 
Birçok yeni cihazın tanıtılacağı bu WWDC etkinliği 5 Haziran Pazartesi günü başlayacak.
 
webtekno
Etiketler : Alexa , Apple , iOS 11 , Siri , WWDC 2017
96113
Bu haberler ilginizi çekebilir