Sıradaki Nexus Telefonu HTC Üretecek

Google'ın sonlandırabileceği konuşulan Nexus projesi için yeni 3 yıllık anlaşma ile devam edeceği ve bir diğer yandan sıradaki telefonu üretecek firma da belli oldu. HTC ile anlaşan Google'ın yeni nesil Nexus'ları ile ilgili detaylar haberimizde...
11 Mart 2016 18:02
Sıradaki Nexus Telefonu HTC Üretecek
Google'ın firmalar ile anlaşmalar yaparak hazırladığı özel telefon serisi olan Nexus için şimdiye kadar Samsung, LG, Huawei ve Motorola gibi firmaları görmştük. Ayrıca tablet tarafında da Asus'u gördüğümüz bu anlaşma silsilesinde en son çıkan Nexus 6P ve Nexus 5X'ten sonra gelecek olan cihazlar için yeni sözleşme yapılmış.
 
Bu anlaşma detaylarına göre Google, bundan sonraki 3 yıl boyunca telefon üretimini ilk Nexus One cihazını çıkartmak için anlaştığı HTC'ye verdi. Aynı zamanda Nexus 9 tableti de daha önceden üretmiş olan firma bundan sonraki 3 Nexus telefonunu üreten isim oldu.
 
 
Son çıkan 6P ve 5X mishali farklı bir firmanın da bulunması gibi bir durum olacak mı bilmiyoruz ancak olursa da ilk üreticinin HTC olacağını söyleyebiliriz. Yani Nexus 7 ya da farklı bir ad ile gelebilecek olan yeni Nexus telefonu HTC markalı olacak.
webtekno
Etiketler : cep telefonu , google , htc , Nexus , yeni nexus
193813
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Huawei P10nun Reklam Filmi!

  Huawei P10'nun Reklam Filmi!

  MWC 2017'ye sayılı günler kala firmalar ürünlerinin reklamlarını yapmaya başladı. Huawe P10'un da reklamı yayınlandı. İşte kısa reklam filmi!
 • Telefon Ekranları Artık Daha Güçlü!

  Telefon Ekranları Artık Daha Güçlü!

  Bir çoğumuz akıllı telefonlarımızın ekranın çizilmesinden ya da kırılmasından korkuyoruzdur. ProtectPax sıvı cam teknolojisi sayesinde, artık telefonlarınız daha sağlam.
 • İşte Nokia 8 Fiyatı ve Özellikleri!

  İşte Nokia 8 Fiyatı ve Özellikleri!

  Akıllı telefon pazarına dönüş yapan Nokia'nın, yeni telefonu olan Nokia 8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte Nokia'nın özellikleri ve fiyatı!
 • iPhonenun Yüz Tanıma Teknolojisi!

  iPhone'nun Yüz Tanıma Teknolojisi!

  Apple Eylül ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi iPhone'nun, yüz tanıma teknolojisiyle geleceği iddia edilmişti. iPhone'nun yeni modeli ile ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Detaylar haberimizde!
 • iPhonenun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?

  iPhone’nun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?

  iPhone kamerasının her zaman istediğiniz yerden başlamasını ister misiniz? Örneğin kamerayı açtığınızda hep video modunda ya da kare modunda çalışmasını ister misiniz? İsterseniz işte yanıtı!
 • iPhone 10. Yıla Özel iPhone İsmi Ne Olacak?

  iPhone 10. Yıla Özel iPhone İsmi Ne Olacak?

  Apple, yeni amiral gemisini bu yıl tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni iPhone'un ismi ile ilgili de bir çok iddia ortaya atıldı. Peki iPhone'un 10. yıl ismi ne olacak?
 • iPhone Rehberiniz Silinirse Yapmanız Gerekenler!

  iPhone Rehberiniz Silinirse Yapmanız Gerekenler!

  iPhone'unuzda yedekleme işlemi yapmadınız ve telefondaki rehberiniz silindi! Peki iPhone rehberi silinirse ne Yapılır?
 • Apple, iPhone Sızıntılarını Nasıl Önleyecek?

  Apple, iPhone Sızıntılarını Nasıl Önleyecek?

  Apple, iPhone görüntülerinin piyasaya sızmasını istemiyor. Peki ama görüntülerin ortaya çıkmasına nasıl engel olacak?
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama