• Anasayfa
  • Oyun
  • Sinir Bozucu Ve Bağımlılık Yapan Oyun: Aa

Sinir Bozucu Ve Bağımlılık Yapan Oyun: Aa

Whatsapp'tan daha fazla indirilen Aa oyunu, geçtiğimiz hafta Android'İn en çok indirilen uygulamalarından birisi oldu. Detaylar haberimizde...
26 Mart 2015 18:43
Sinir Bozucu Ve Bağımlılık Yapan Oyun: Aa
Kendiniz oynamıyor bile olsanız birilerini mutlaka bu oyunu oynarken görmüşsünüzdür. Aa adlı oyun , geçtiğimiz hafta Google Play Store’da en çok indirilen uygulamalardan olan biri olan Whatsapp’ı geçti.
Zorlayıcı bölümleri ile son derece sürükleyici olan “aa” isimli bu oyun, sizi kolayca bağımlısı haline getirebilecek kadar sinirlerinizi bozabilir.
 
 
Kendi etrafında dönen bir yuvarlağa size verilen sayı çubuklarını birbirlerine temas ettirmeden saplamaya çalıştığınız bu oyunda bölümleri geçtikçe dairenin dönme hızı, çubukların sayısı ve dairenin dönüş yönü gibi unsurlar değişebiliyor ve her geçen bölümde oyun daha da zor bir hal alıyor.
 
 
 
Oynaması ücretsiz olan bu oyunda da her ücretsiz oyunda olduğu gibi çeşitli reklamlar mevcut; eğer bu reklamları görmek istemiyorsanız 2 Lira ödeyerek onları kapatabilir; eğer bölümleri tek tek geçmek size zor geliyorsa 10 Lira vererek tüm bölümleri açabilirsiniz.
93972
Bu haberler ilginizi çekebilir