Sigara Yakabilen iPhone 7 Kılıfı Çıktı!

iPhone 7'den daha pahalı iPhone 7 kılıfı duymuştuk ama sigara yakabilen iPhone 7 kılıfını ilk defa duyuyoruz. Evet yanlış duymadınız, artık iPhone 7 kılıfınız ile sigaranızı yakabilirsiniz. Böylelikle çakmak taşıma derdinden de kurtulmuş olursunuz.
10 Mart 2017 22:54
Sigara Yakabilen iPhone 7 Kılıfı Çıktı!
Akıllı telefon kılıfları genellikle satın alındıktan sonra varlıkları dahi unutulan aksesuarlardır. Tabii ki işlevleri oldukça önemli olduğu yadsınamaz ama az sonra göreceğiniz kılıf sigara tiryakileri ve bira içmeyi sevenler için gerçekten bulunmaz bir nimet niteliği taşıyor.
 
Benim kılıfım senin kılıfını döver!
 
ZVE firması tarafından üretilen bu oldukça çirkin görünümlü, kalın ve ağır iPhone 7 kılıfının arka yüzünde arabalarda görmeye alışık olduğumuz türden bir çakmak yer alıyor. Biraz tehlikeli bir iş gibi görünebilir ama sigara tiryakileri için iPhone 7'lerini kullanabilecekleri yeni bir alan sağladığı kesin.
 
 
Kılıfta ayrıca bira ve benzeri çevir aç olmayan kapağa sahip tüm şişeleri açabileceğiniz bir de açacak yer alıyor. Yani bu kılıfa çok işlevli bir İsviçre çakısı muamelesi yapılabilir. 
 
 
ZVE'nin iddialarına göre bu çakmak ile 540 adet sigara yakabiliyorsunuz. Ardından tekrar Apple Lightning kablosunu kullanarak şarj etmeniz gerekiyor. Eh tabii ki tahmin edebileceğiniz gibi istediğiniz kadar kapak açabilirsiniz.
 
Kılıfın 20 Dolar ücretle Amazon üzerinde satışa sunulduğunu da belirtelim.
 
shiftdelete
687623
Bu haberler ilginizi çekebilir