Shazam'dan Beklenmedik Hamle

Artık Shazam daha fazlasını istiyor. Shazam'dan gelen beklenmedik hamle ile artık sadece müzik değil çok daha fazlasını tanıyacak telefonunuz! İşte detaylar...
06 Mart 2015 18:40
Shazamdan Beklenmedik Hamle
Yakın zamanda akıllı saat işine girmeye hazırlanan Shazam, hedeflerini daha da büyütmeye karar verdi.
 
Mobil uygulamaların müzik kolu başkanı, yeni versiyonlarında farklı objelerin ne olduğunu tanıyacak ve onlar hakkında faydalı bilgiler verecek bir sistem üzerinde çalışıyor. Markete gittiğinizde elinize aldığınız ürünü telefon kamerası yardımıyla tanıyacak Shazam, bizlere ürünün içeriği hakkında başlıklar sunacak. Evimizdeki DVD filmi yine kamera vasıtasıyla Shazam’la tanıttığımızda ise, film soundtrack’iyle ilgili detaylı bilgi ve satın alma link’i ayağımıza kadar gelecek.
 
 
‘Shazam evrenini genişleteceğiz.’ diyerek sözüne başlayan Shazam CEO’su Rich Riley, meşhur mavi düğmenin yakın gelecekte çok daha fazlasını vadedeceğini öne sürüyor.
 
Market alışverişlerimiz haricinde farklı yeniliklerin de peşine düşen Shazam’ın, yakın zaman içerisinde hayatımızda daha fazla yer kaplayacağına şimdiden emin olabiliriz.
306599
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
 • Galaxy S8 Plusın Ekran Ücreti!Galaxy S8 Plus'ın Ekran Ücreti!
  Galaxy S8 Plus'ın ekranı kırıldığı zaman değiştirmenin de bir maliyeti olacak. İşte Galaxy S8 Plus'ın ekran değişim ücreti.
 • Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!
  Xiaomi Mi 6, Çin'de satışa çıktı. Xiaom'nin yeni amiral gemisi Mi 6, satışa çıktığı anda saniyeler içinde tükendi!
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!
  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri,…
 • iPhone 8in Kalıbı Ortaya Çıktı!iPhone 8'in Kalıbı Ortaya Çıktı!
  Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8 hakkında sızıntılar durmak bilmiyor. Bugün iPhone 8'in kasa kalıbı olduğu iddia edilen yeni bir görüntü ortaya…
 • Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!
  Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8 ile ilgili yeni konsept videosu yayınlandı. Konsept videosunda beyaz iPhone, oldukça güzel görünüyor.
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama