Sharp'dan Çerçevesiz Aquos Crystal 2

Çerçevesiz Sharp Aquos Crystal 2 duyuruldu. Tüm teknik özellikleri ve detayları haberimizde...
20 Mayıs 2015 19:17
Sharpdan Çerçevesiz Aquos Crystal 2
Sharp, akıllı telefon üreticilerine yüksek kaliteli ekran geliştirmesinin yanı sıra, kendi Android serisini üretmesiyle de bilinen bir Japon teknoloji devi. Geçtiğimiz aylarda, 4K çözünürlüklü akıllı telefonlar geliştirilmesini sağlayacağı söylenen IGZO ekran panelleriyle göz dolduran üreticinin en son akıllı telefonu, çerçevesiz Sharp Aquos Crystal 2 bugün duyuruldu.
 
Üzerinde kapasitif Android tuşu bulunmayan akılllı telefonun 2,1 megapiksel çözünürlüklü özçekim kamerası, kasasının alt kenarında yer alıyor. Sharp Aquos Crystal‘in en sevilmeyen özelliğinin Aquos Crystal 2’de değişikliğe uğramadan boy göstermesine anlam veremesek de, orijinal tasarım peşinde koşan teknoloji tüketicilerinin bu cihaza ilgi göstereceklerinden şüphemiz yok.
 
 
5,2 inç 720p ekran, Qualcomm Snapdragon 400 işlemci, 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafızayla donatılan cihazın, arka kamerası 8 megapiksel çözünürlükte sınırlı kalırken, bataryasıysa 2080 mAh düzeyinde. Pembe, turkuaz, siyah ve beyaz renklerde üretileceği ilan edilen suya dayanıklı cihazın fiyatı henüz kesinleşmedi.
 
technolabs
759889
Bu haberler ilginizi çekebilir