Sevgililer İçin En İyi Uygulamalar

Sevgililer için en iyi uygulamalar hangileri? Hangi uygulama ne işe yarıyor? Bu sevgililer gününde sen ve aşkın için en iyi uygulamalar listesi incehesap.com'dan!
13 Şubat 2015 13:15
Sevgililer İçin En İyi Uygulamalar
Sevgililer için en iyi uygulamalar hangisi diye soruyorsan doğru adrestesin. Sen ve aşkın için en iyi uygulamalar listesini hazırladık!
 
 
1- Simply Us
 
 
İnanılmaz kullanışlı SimplyUs insanların birlikte hayatınızı düzenlemenize yardımcı olur. Sevgilinizle sürekli organize kalmak için özel bir uygulamadır. Takvimler, listeler, anılar, mesajlar ve daha fazlası - tek bir yerde.
Toplantılar, yiyecekler, alışveriş, gündemler, listeler, hatırlatmalar, aile takvimi, kontrol listesi ve daha fazlasını yönetmek için harika.
 
 
 
 
2- Couple
 
 
Bu eğlenceli, ücretsiz uygulama ile tamamen özel olduğunuzu hissedin. Çift hayatınızı ve sevdiğiniz kişi ile irtibatta kalmak için en iyi yol! Çünkü 2 milyondan fazla indirme ve Apple Editör Seçimi ödülü yanlış olamaz!
Tüm özel anlarınızı bir yerde özel kaydedin ve en özel mesajlaşma deneyimini yaşayın. Hem uzun mesafe ilişkileri hem de beraber olan  çiftler için idealdir. Video, ses, fotoğraf, ve çıkartmaları ile kendinizi ifade edin. Ayrıca yapılacaklar listeleri, takvimler,  gece hayatı  ve daha fazlası bu uygulamada.
 
 
 
 
3- WhereAreYou App
 
 
WhereAreYou app sadece SMS kullanmakta olan diğer insanların nerede olduğunu öğrenmenize iman verir. Diğer taraf için hiçbir uygulama gerekmemektedir. İnternet ve konum hizmetine izin verilmiş telefonlar çalışır.
 
 
 
 
4- Between
 
 
Çiftler arasında sadece özel bir iletişim kanalı sağlayan,  onların anılarını paylaşmak ve saklamak için özel ve güvenli bir yoldur. 10 milyon küresel kullanıcısı olan bu uygulama bu sene 1 milyon indirilme rakamına ulaştı.
 
 
 
 
5- You&Me
 
 
You & Me sadece sizin ve aşkınız için ücretsiz, güzel bir mesajlaşma uygulaması. Eğer farklı konumlardaysanız bile birlikte maceralarınızı belgeleyin, senkronize kalın ve tek bir yerde tüm paylaşılan anıları tutun.
 
 
 
 
6- Avocado
 
 
Eski Google çalışanı olan bir çift tarafından 2012 yılında başlatılan Avocado size işbirliği ve kolayca iletişim sağlar. Listeleri yapmak, notlar ve notların anında senkronizasyonu olsun, Google takvim ile güncellenen takvim ve  fotoğraflarınız için güzel bir uygulama.
 
iOS (ücretsiz) ve Android (ücretsiz)
 
 
 
7- LokLok
 
 
Değişik komik karalamalar ve fotoğraflarınız anında ekranda görünür hale gelecektir. LokLok app tüm yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz bir yer. Eğer senkronize iseniz, mesaj anında ekranda görüntülenir. Telefonunuzun kilidini veya uygulamayı başlatmak dahi yok!
 
 
 
 
8- HeyTell
 
 
Bas-Konuş günlerini hatırlıyorsunuz değil mi? HeyTell benzer bir yöntemle çalışmakta. Düğmesine basın ve mesajınızı bırakın. Sürekli seyehat eden çiftlere önerilir.
 
 
 
242846
Bu haberler ilginizi çekebilir