SEGA’dan Yeni Oyun Haberi

Oyun konsollarının ve kaset oyunların babası SEGA’dan yeni oyun haberi geldi. En son Playstation VITA için geliştirdiğini duyurduğu oyunun trailer sitesini açmıştı. SEGA, bu ay sonuna doğru açıklanması beklenen gizemli bir oyununu duyurdu. Japon harfleriyle hazırlanıp, ingilizcesi Action x Simulation x card battle olan kart oyunu, neredeyse 1 hafta sonra kullanıcılarıyla buluşacak.
24 Ekim 2013 20:10
SEGAdan Yeni Oyun Haberi
SEGA, bu ay sonuna doğru açıklanması beklenen gizemli bir oyununu duyurdu. Japon harfleriyle hazırlanıp, ingilizcesi Action x Simulation x card battle olan kart oyunu, neredeyse 1 hafta sonra kullanıcılarıyla buluşacak.
 
28 Ekim tarihinde yapılacak basın açıklamasıyla beraber hem oyun hem de sega’dan bazı haberleri alabileceğiz. Yeni sezonda nostalji oyunları yayınlamayı planlayan SEGA, şimdilik yaptığı röportajında bu oyunun eski oyunlarıyla alakasının olmadığını ve tanıtımı yapılacak diğer oyunlardan bağımsız olduğunu belirtti.
 
Kullanıcılar SEGA’dan eskisi gibi film oyunu bekliyor. Kimi kitle bunu merakla beklese de film oyunlarının sıktığını düşünenler de var.
donanimhaber
Etiketler : Oyunlar , SEGA
483465
Bu haberler ilginizi çekebilir