Sanki Yokmuş Gibi Hissettiren Kulaklık!

Plantronics'in bluetooth özellikli kablosuz kulaklığı BackBeat Go3, ultra hafif özelliği sayesinde adeta kulağınızda yokuş gibi hissettiriyor. İşte sadece 19 gram ağırlığındaki BackBeat Go3'ün fiyatı...
20 Ağustos 2017 10:35
Sanki Yokmuş Gibi Hissettiren Kulaklık!
Plantronics'in bluetooth özellikli kablosuz kulaklığı BackBeat Go3, pil ömrü, ses kalitesi ve bağlantı teknolojisi ile rakiplerini geride bırakıyor. Kulak içi kulaklık modellerinden olan BackBeat Go3, evde ofiste, sporda veya tatilde yanınızdan ayırmayacağınız aksesuarlarınızdan olacak. Hafif yapısıyla kullanmadığınız anlarda boynunuzda taşıyabileceğiniz kulaklık sadece 19 gram ağırlığında. Üstün ses teknolojisi ile berrak bir müzik deneyimi yaşayacağınız BackBeat Go3'ün telefonunuza gelen çağrıları yönetme performansı da göz dolduruyor. Kulak içi kulaklık olarak tasarlanan BackBeat Go3, silikon kulakçıklarıyla çevredeki sesleri minimuma indiriyor.
 
 
Üzerindeki açma kapama, çağrı yanıtlama gibi butonlarıyla müzikler arası geçiş yaparken çağrıları da yanıtlayabileceğiniz BackBeat Go3'ün esnek yapısı ise her ortamda rahat bir kullanım vaat ediyor.
 
 
19 gram ağırlığındaki kulaklık gün boyu boynunuzda asılı dursa bile size varlığını hissettirmiyor. Bu kadar hafif bir yapıda tasarlanan BackBeat Go3'ün dinleme süresi ise 6,5 saat. Kablosuz kulaklık tercihini BackBeat Go3'ten yana kullanmak isteyenler kulaklığı tek başına alabildiği gibi ekstra özel tasarlanmış şarj kılıfıyla da satın alabiliyor. Küçük boyutuyla hem kulaklığı muhafaza edebilen hem de şarj eden kılıf kulaklığın kullanılma süresini 13 saate kadar çıkartıyor. BackBeat Go3 spor yapanlara özel olarak P2i nano teknolojisi ile tasarlandı. Bu özellik sayesinde kulaklık ter ve neme karşı dayanıklılık kazanıyor.
 
Şarj kılıfılı BackBeat Go3'ün satış fiyatı ise KDV dahil 499 TL'dir.
 
chip
804834
Bu haberler ilginizi çekebilir