• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'un Unpacked Etkinliğinde Tanıtacağı Cihazlar!

Samsung'un Unpacked Etkinliğinde Tanıtacağı Cihazlar!

Samsung'un Unpacked etkiliğinde hangi cihazları tanıtacak? Galaxy S8'i tanıtacağını zaten biliyoruz. Peki Samsung, Galaxy S8'in yanında hangi cihazları tanıtacak?
29 Mart 2017 11:32
Samsungun Unpacked Etkinliğinde Tanıtacağı Cihazlar!
Samsung, bugün düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde yeni ürünlerini duyuracak. Şirketin etkinlikte duyuracağı ürünleri aşağıda inceleyebilirsiniz.
 
Samsung Galaxy S8
 
Önceki sürüm modelleri gibi Samsung Galaxy S8'in MWC 2017'de tanıtılması bekleniyordu ancak şirket, Tab S3 tabletini duyurmuştu. 
 
Söylentilere göre Samsung, gelenekten kopacak ve bu sefer iki tane kenardan kenara kavisli ekrana sahip amiral gemisi modeli tanıtacak. Ayrıca telefonların şirketin kendi geliştirdiği Bixby AI ile birlikte geleceği bildirildi. 
 
 
Bixby
 
Google Asistan'ı unutun, Samsung'un bir sonraki amiral gemileri kendi sesli kişisel asistanı ile gelecek. Bu asistanın Bixby olduğu zaten  ortaya çıkmıştı.
 
 
AKG kulaklıklar
 
Şubat ayında Mobil Dünya Kongresi'nde Samsung, bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonu olan Galaxy S8 ile bir çift AKG kulaklık paketi yayınlayacağını duyurdu. Şirket, yeni Galaxy akıllı telefonlara AKG'ye göre ayarlanmış sesi de getireceğini açıkladı. Bildiğiniz gibi Samsung, geçtiğimiz günlerde Harman International Industries'i yaklaşık 8 milyar dolar karşılığında satın aldı ve AKG şirketin şemsiyesi altına girdi.
 
 
teknolojioku
752524
Bu haberler ilginizi çekebilir