Samsung'un Katlanabilir Telefonu Ortaya Çıktı!

Samsung, katlanabilir telefon konusunda ciddi adımlar atıyor. Samsung'un katlanabilir telefonu Galaxy X hakkında il detaylar sızdı! İşte haberin ayrıntısı.
30 Temmuz 2017 14:14
Samsungun Katlanabilir Telefonu Ortaya Çıktı!
Galaxy X hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Samsung'un yakın gelecekte karşımıza çıkmasını beklediğimiz katlanabilir Galaxy X modeli, Bluetooth sertifikasında gün yüzüne çıktı.
 
Katlanabilir Galaxy X hakkında yeni detaylar!
 
Samsung'un Galaxy X olarak adlandırdığı katlanabilir telefonuyla ilgili yeni bir söylenti ortaya atıldı. Ortaya atılan söylentiye göre katlanabilir telefonun Bluetooth sertifikasını Bluetooth SIG'den aldığını iddia edildi.
 
SM-G888N0 model numarasıyla görünen telefonun şu anlık mevcut hiç bir Samsung modeliyle eşleşmediğini de belirtelim.
 
Bu söylentilere ek olarak ise SM-G888N0  adlı model numarası Wi-Fi Alliance üzerinden Wi-Fi sertifikası da almıştı. WI-FI sertifikasında ortaya çıkan model Android 6.0.1 ile çalışmaktaydı. 
 
 
 
 
Bluetooth SIG sertifikasında görünen model hakkında en ilginç detay ise Bluetooth 4.2 ile çalışıyor olması olarak gösterebiliriz. Şöyle bir baktığımızda ise Galaxy S8 ve S8 Plus gibi üst seviye modellerde Bluetooth 5.0 kullanılmakta. Samsung'un yeni Premium cihazında geçmiş Teknolojileri bulundurması oldukça çok konuşulacak bir detay olduğunu söyleyebiliriz.
 
Fakat Galaxy X, piyasaya sürülmeden bazı teknik özelliklerin güncelleneceği tahmin ediliyor. 2018'in ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen katlanabilir telefon,  akıllı telefon pazarına farklı bir çağ başlatacak.
 
shiftdelete
3611
Bu haberler ilginizi çekebilir