Samsung'un Katlanabilir Telefonu Ne Zaman Çıkacak?

Samsung, amiral gemisi Galaxy S8'i MWC 2017'de tanıtmayacak. Peki katlanabilir telefonunu ne zaman tanıtacak?
08 Şubat 2017 18:03
Samsungun Katlanabilir Telefonu Ne Zaman Çıkacak?
Samsung'un sıradaki Galaxy S serisi amiral gemisini MWC’de tanıtmayacak olması bazıları için hayal kırıklığı olabilir. Ama Güney Koreli teknoloji devi boş bir lansmanla karınıza çıkmayacak.  
 
Samsung, MWC 2017’de düzenleyeceği etkinlikte, Samsung Galaxy Tab S3 tabletinin yanı sıra, aynı zamanda katlanabilir akıllı telefon prototipini de sergileyebilir. 
 
 
ETnews'in son raporuna göre prototip, yalnızca seçkin kişiler ve müşteriler tarafından erişilebilen özel bir sergi salonunda bir dosya panosunun yanında sunulacak. Bu, Samsung'un bu tür ürünlere potansiyel pazar tepkisini görmesini sağlayacak ve firmanın diğer cihaz üreticilerini, yan kuruluşu Samsung Display aracılığıyla yeni ekranlar için sipariş vermesine teşvik etmenin bir yolu da olabilir. 
 
 
Bununla birlikte, Samsung sadece yeni katlanabilir cihazları göstermeyecek. Şirketin, MWC'nin gösteri katında az sayıda da olsa diğer bükülebilir teknoloji cihazlarını da sunacak ve her katılımcı tarafından incelenmek üzere hem içeriye hem de dışarıya katlanabilir ürünler mevcut.
 
teknolojioku
585845
Bu haberler ilginizi çekebilir