Samsung'un iki yeni tablet modeli ortaya çıktı

CES 2014 fuarında 4 yeni Pro serisi tablet ve sonrasında da Galaxy Tab3 Lite modelini tanıtan Samsung'un bu yıl sayı bakımından pazarı domine etmek istediği sık sık dile getiriliyordu. Firmanın bu kez 2 yeni tableti daha ortaya çıktı.
26 Ocak 2014 16:11
Samsungun iki yeni tablet modeli ortaya çıktı
Hindistan'a giden kargo sevkiyatı bilgilerinde ortaya çıkan tablet modelleri SM-T535, SM-T531 ve SM-T530 numaralarını taşıyor. Bilgilere göre SM-T535 ve SM-T530 modelleri 8 inçlik bir ekrana sahip.
 
Bununla birlikte seri numaralarına göre iki ayrı modelden ziyade WiFi ve hücresel destekli iki versiyon olabileceği tahmin ediliyor. SM-T531 ise 10.1 inçlik bir model. 
 
 
Modellerle ilgili bir detaylı bir bilgi yok. Ancak numaralarına bakıldığında Super AMOLED ekran taşıyan iki üst seviye model olabileceği yorumları yapılıyor. Ayrıca bu modellerin Bluetooth onayında da görülmesi piyasaya hazır olduğunu gösteriyor. 
 
Genelde test amaçlı gönderilen cihazların bir ay içerisinde lanse edildiğine şahit oluyoruz. Bu bakımdan bu iki cihazın kısa süre içerisinde lanse edilmesi muhtemel. 
donanimhaber
247685
Bu haberler ilginizi çekebilir