Samsung'un Galaxy O Planı Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde sızıntılarını sizlerle paylaştığımız Galaxy O telefonların odak noktaları belli oldu. İşte Samsung'un Galaxy O planı ...
20 Ağustos 2015 14:33
Samsungun Galaxy O Planı Ortaya Çıktı
Samsung'un sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR için geçen yıl Oculus Rift firması ile yaptığı ortaklık çok konuşulmuştu. Ancak gelen bilgiler Samsung'un bu ortaklığı akıllı telefon pazarına da taşıyacağı yönünde.
 
Analiz uzmanı Gene Munster, Samsung Galaxy O adıyla gündeme gelen akıllı telefonun sanal gerçeklik odaklı yeni bir serinin başlangıcı olacağını belirtiyor. Daha önceki iddialarda Galaxy O serisinin orta seviye bir model olacağı tahmini yapılmıştı. 
 
Oculus'un 23 Eylül'de Hollywood'da düzenleyeceği Connect2 etkinliğinde Samsung ile ortaklığı hakkında bilgiler vereceği ve aynı etkinlikte Galaxy O akıllı telefonunun da görücüye çıkacağı belirtiliyor. Samsung'un ne tür bir konsepte imza atacağı ise şimdilik bilinmiyor. 
 
Ancak Munster bu yeni cihazın bir akıllı telefon değil HTC Vive gibi fonksiyonel bir sanal gerçeklik gözlüğü olması ihtimalini küçük de olsa bir kenarda tutuyor. Bu yüzden Galaxy O akıllı telefon donanımı taşıyan bir sanal gerçeklik gözlüğü de olabilir.
 
Dünyanın ilk kenardan kavisli akıllı telefonu, ilk iki kenardan kavisli akıllı telefon gibi önemli başarılara imza atan Samsung, sanal gerçeklik konusunda da bir süredir çalışmalar yapıyor. Trendi giderek yükselen sanal gerçeklik alanında firmanın iddialı bir ürüne imza atması sürpriz olmayacaktır.  
donanimhaber
961511
Bu haberler ilginizi çekebilir