Samsung’un duyurmadığı cep ikinci ele düştü!

Samsung’un Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtmayı planladığı Tizen işletim sistemli telefon eBay’de satışa sunuldu.
02 Şubat 2014 14:23
Samsungun duyurmadığı cep ikinci ele düştü!
Samsung’un uzun süredir üzerinde çalıştığı ve Barselona’da şubat ayında gerçekleştirilecek Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtmayı planladığı Tizen işletim sistemli telefon bir işgüzar geliştirici tarafından eBay üzerinden satışa çıkarıldı. Kendisine test edilmesi için verilen telefonu eBay’den 300 dolarlık fiyat etiketiyle satan kişi kimliğini gizli tutarken cihazı görenler önce ‘sahte’ olabileceği şüphesiyle oralı olmadı. 
 
Ancak Samsung’un daha önce sızan Tizen’li telefonlarına son derece benzeyen cihazın bir geliştirici tarafından satışa çıkarıldığı çok geçmeden anlaşıldı. Cihazın özelliklerini de paylaşan geliştirici, 16 GB dahili hafızaya sahip olan cihazın 4.7 inç’lik bir ekrana sahip olduğunu yazdı. 
 
Olayın ortaya çıkmasıyla satış kısa sürede sonlandırılırken, Samsung’un bu olayın ardından nasıl bir tavır takınacağı ise merak konusu. 
hurriyet
Etiketler : Android , cep telefonu , Samsung , Tızen
171819
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Yeni iPad Pro Biraz Gecikebilir!

  Yeni iPad Pro Biraz Gecikebilir!

  Apple'ın yeni nesil tableti iPad Pro meraklılarını biraz üzecek gibi! Apple'ın Mart ayındaki etkinliğinde tanıtılacak olan iPad Pro, tanıtımdan hemen sonra satışa sunulmayacak.
 • Yurt Dışından Getirilen Cihazlara IMEI Kolaylığı!

  Yurt Dışından Getirilen Cihazlara IMEI Kolaylığı!

  Yurt dışından getirilen cihazlarda IMEI kolaylığı geldi. Açıklama Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan geldi. Artık, yurt dışından getirilip de ülkemizde değişimi yapılan cihazlara IMEI noktasında kolaylıklar sunulacak.
 • Whatsappı Bilgisayarda Kullanın!

  Whatsappı Bilgisayarda Kullanın!

  Wahatsapı bir bilgisayarda mı kullanmak istiyorsunuz? Peki ama Whatsapp Web nasıl kullanılır? Cevabı haberimizde...
 • Bilgisayardan iPhone İntenetine Bağlanma!

  Bilgisayardan iPhone İntenetine Bağlanma!

  Bilgisayarınızın interneti olmadığında iPhone'unuzun internetini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Peki bilgisayardan iPhone internetine nasıl bağlanabiliriz?
 • LG G6dan Üç Farklı Renk Çeneği

  LG G6'dan Üç Farklı Renk Çeneği

  LG, yeni amiral gemisini tanıtmaya hazırlanıyor. Pazar günü yapılacak olan resmi tanıtımda, G6'nın 3 farklı renk seçeneği ile geleceği ortaya çıktı.
 • Apple Artık Garanti Hizmeti Verecek!

  Apple Artık Garanti Hizmeti Verecek!

  Apple, garanti kapsamında olan cihazlara, servis dışında parça değişikliği yapıldığı zaman garanti hizmeti vermiyordu. Ancak yeni gelen bilgilere göre Apple, garanti kapsamı şartlarını biraz esnetecek.
 • LG G6, Tasarımı İle Tam Puan Aldı!

  LG G6, Tasarımı İle Tam Puan Aldı!

  LG'nin yeni amiral gemisi G6 dayanıklılığı ve ergonomisi ünlü endüstriyel tasarımcı Torsten Valeur’dan tam puan aldı. Detaylar haberimizde...
 • Nokia 3310 Fiyatı Netleşti!

  Nokia 3310 Fiyatı Netleşti!

  Nokia'nın efsane telefonu 3310 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Telefonun tanıtım tarihi netleşti. Peki fiyatı ne kadar olacak? Detaylar haberimizde!
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama