Samsung'tan Yeni Bir Hizmet!

Samsung, internet tarayıcı uygulaması ile kullanıcılarının karşına çıkmaya hazırlanıyor. İşte uygulamanın detayları...
07 Mart 2017 19:00
Samsungtan Yeni Bir Hizmet!
Samsung, mobil cihazlar için kendi geliştirdiği İnternet tarayıcısı uygulamasını Google Play Store üzerinden listeledi. Şu an için beta aşamasında Samsung Internet uygulaması, böylece başka markaların akıllı telefonları (sonraki aşamada) ile de kullanılabilecek.
 
Samsung Internet uygulaması neler sunuyor?
 
Samsung Internet Beta olarak Google Play Store’da yer alan uygulamayı kuranlar, geliştiriciler tarafından eklenen en yeni özelliklere erken erişim şansı elde edebilecekler. Öte yandan uygulamanın şu an için birçok akıllı telefonla uyumlu olmadığının da altını çizmek gerekiyor.
 
Samsung şu an için uygulamasının Android 5.0 Lollipop ve üzeri yüklü tüm Samsung Galaxy ile Google Nexus modelleri ile çalıştığını belirtiyor. Uygulamanın şimdilik tüm ülke mağazalarında yer almadığını da belirtelim.
 
 
Samsung Internet Beta’nın öne çıkan özelliklerinden birisi 360 derece videolara sunduğu destek. Bu sayede Gear VR sanal gerçeklik başlığı olmadan da kullanıcılar 360 derecelik videoları izleyebilecek. Resim içinde resim modu, Amazon’daki fiyatları karşılaştırabilmek için Amazon Shipping Asistant desteği, web ödemesi ve DuckDuckGo arama motoru desteği, QR kod okuma da diğer özellikler arasında.
 
shiftdelete
806862
Bu haberler ilginizi çekebilir