Samsung'tan üst sınıf bit tablet gelebilir.

Samsung'un yeni çıkaracağı bir kaç tablette üst sınıf AMOLED ekran kullanabileceği söylentisi var. Detaylar haberimizde.
06 Mart 2014 15:40
Samsungtan üst sınıf bit tablet gelebilir.
CES 2014 etkinliği kapsamında üst sınıf Galaxy Tab Pro ve Galaxy Note Pro tablet modellerinin tanıtımını gerçekleştiren Samsung, söz konusu tabletlerin satışına dünyanın önde gelen bazı ülkelerinde başladı. Samsung'un 2014'teki tablet tanıtımları sadece bu modellerle sınırlı kalmayacak. Güney Koreli ürecinin kullanıcı profili listesinde beliren SM-T805 isimli tablet modelinin de yine üst sınıf tablet kategorisine dahil edilmesi bekleniyor. Tabletin model numarasının 12.2-inçlik Galaxy Tab Pro (SM-T900) ile benzerlik göstermesi bu iddiayı güçlendiriyor. Hatırlatmak gerekirse Galaxy Tab Pro serisi 2.560 x 1600p çözünürlüklü ekrana sahip ve Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle çalışıyor.
 
Henüz net bir değerlendirme yapmak zor ancak SM-T805 isimli tabletin Samsung'un patent başvurunda ortaya çıkan, daha rahat bir tutuş deneyimi için kenarları içe doğru kıvrılan tablet olabileceği konuşuluyor. Ya da söz konusu tabletin 8-10inç boyutunda AMOLED ekrana sahip tablet çözümü olabileceği de iddia ediliyor. Samsung'un tablet kategorisinde AMOLED ekran kullanımına geçeceği bir süredir konuşulan bir gelişme ve yılın ilk yarısında AMOLED ekranlı ilk tabletin tanıtımı bekleniyor.
 
SM-T805 tablet modelinin SM-T800 ve SM-T801 de listelenirken, bu model numaraları tabletin 3G ve Wi-Fi modellerini de doğruluyor. 
teknolojioku
777591
Bu haberler ilginizi çekebilir