Samsung'tan Galaxy S8'e Özel Kampanya!

Samsung, Galaxy S8 ve S8 Plus kullanıcılarına özel bir kampanya yaptı. Eğer Galaxy S8 veya S8 Plus kullanıcısı iseniz 3 hediye birden sizleri bekliyor. Yalnız biraz acele etmeniz gerekiyor.
05 Mayıs 2017 22:39
Samsungtan Galaxy S8e Özel Kampanya!
Galaxy S8 ve S8 Plus kullanıcısıysanız, Samsung'un size özel güzel bir kampanyası var. Galaxy S8 kullanıcıları için özel olarak sunulan bu kampanya ile kullanıcıları üç güzel hediye bekliyor.
 
Samsung'dan Galaxy S8 kullanıcıları için özel kampanya!
 
Samsung, Galaxy S8 kullanıcıları için hazırladığı kampanya ile birlikte,  Clear View Standing koruyucu kılıfı, 64 GB'lık Samsung SD kartı ve altı aylık ücretsiz Netfilix üyeliği hediye edeceğini duyurdu.
 
16 Mayıs'a kadar geçerli olacak bu kampanya ile birlikte Samsung'un siz Galaxy S8 kullanıcıları için sunduğu bu güzel hediyelere sahip olma fırsatı bulabilirsiniz. Fakat elinizi çabuk tutmada fayda var.
 
 
Bu kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken 16 Mayıs'tan önce almış olduğunuz Galaxy S8'inizi Shop Samsung uygulamasını indirerek 5 Mayıs- 16 Mayıs aralığında, satın aldığınız ürünü kayıt ettirerek bu güzel kampanyadan faydalanabilirsiniz.
 
Kampanyanın diğer detaylarından bahsedecek olursak, Samsung'un Galaxy S8 ile birlikte kullanıcılara sunduğu AKG kablosuz kulaklığa da 49 dolarlık bir indirimle sahip olabilirsiniz. 
 
 
Galaxy S8 ile beraber bir önceki model olan Galaxy S7 Edge ile yakalanan başarıyı tekrar etmeyi planlayan Samsung, sunduğu kampanyalar ve indirimler ile beraber market uygulaması olan Shop Samsung'un tabanını daha da genişletmeyi hedefliyor.
 
 
shiftdelete
978628
Bu haberler ilginizi çekebilir