Samsung'tan Galaxy Note 8 İle İlgili Açıklama!

Samsung'tan Galaxy Note 8'in Home tuşu ile ilgili açıklama geldi. İşte haberin detayları...
08 Haziran 2017 22:08
Samsungtan Galaxy Note 8 İle İlgili Açıklama!
Galaxy Note 8 ile ilgili yeni söylentiler gelmeye devam ediyor. Bu yıl kullanıcıların karşısına oldukça iddialı Galaxy S8 modeli ile çıkan Samsung, yine çok konuşulacak bir model ile çıkmaya hazırlanıyor.
 
Galaxy Note 8'de parmak izi okuyucu nasıl olacak?
 
Galaxy S8'de home tuşunun olmamasından şikayetçi olan birçok kullanıcı, sanal hale getirilmiş home tuşunun yeterince kullanışlı olmadığını dile getirmekteler.
 
Aynı durumun yeni çıkacak olan Galaxy Note 8'de de mi olacağını merak eden kullanıcılara sevindirici bir haberimiz var. Bir Samsung çalışanının iddiasına göre, yeni Note 8'de home buttonu yer alacak.
 
 
News1 tarafından sızdırılan habere göre Samsung yetkilisi "Galaxy Note 8'de ekrana entegre bir parmak izi algılayıcısı kurmak için her türlü çabayı gösterdik, ancak çeşitli teknik nedeniyle ve güvenlik açıklarından dolayı Note 8'e ekran altına gömülü hale getirilmiş parmak izi okuyucudan vazgeçtik'' şeklinde açıklamalarda bulundu.
 
Büyük bir ihtimalle yeni Note 8'de home tuşunu sanal hale getirmekten vazgeçilecek. Ancak Teknoloji devi, bu fikrini tamamen bırakmış gibi de görünmüyor.
 
 
Ortaya çıkan rapora göre, Note 8'de yer almayan bu teknolojiyi Samsung, dünyanın en büyük biyometrik sensör üreticisi, CrucialTec ile işbirliği içinde geliştirmeye devam edecek. 
 
Galaxy Note 8'in Galaxy S8 ile aynı 18.5: 9 ekran oranına sahip olacağı ancak daha büyük 6.3 inç ekran paneli ile karşımıza çıkması bekleniyor.
 
shiftdelete
92436
Bu haberler ilginizi çekebilir