Samsung'tan Çift Kameralı Bir Telefon Daha!

Samsung, hız kesmeden akıllı telefon çalışmalarına devam ediyor. Şimdi ise yeni bir çift kameraya sahip yeni bir telefonu ortaya çıktı. İşte paylaşılan o görüntüler...
09 Temmuz 2017 23:42
Samsungtan Çift Kameralı Bir Telefon Daha!
Günümüz akıllı telefonlarında neredeyse bir standart haline gelen çift kamera sensörü kullanımı, Teknoloji devi Samsung tarafından yeni yeni tecrübe edilmekte. Bu bağlamda ilk Samsung marka çift kameralı akıllı telefon olacak olan Galaxy C10’un ardından yeni bir çift kameralı akıllı telefon daha ortaya çıktı.
 
Çift Kameralı Galaxy J7 2017 geliyor!
 
Ünlü sızıntı kaynağı “@mmddj_china” tarafından atılan bir seri Tweet ile ortaya çıkarılan bu yeni akıllı telefon, SM-J7310 model numarasına sahip Galaxy J7 2017.
 
 
Atılan Tweet'ler de yer alan cihaz görselleri iddia edildiği üzere yeni Galaxy J7 2017’ye ait. Görsellere yakından bakacak olursak cihazda öne çıkan başlıca özellik şüphesiz dikey konumlandırılmış iki adet kamera sensörü. Ayrıca yine görsellerden anlaşıldı üzere cihazın hoparlörü, önceki bazı Samsung modellerinde de olduğu gibi yan tarafta konumlandırılmış.
 
Son olarak, analistlere göre Galaxy C10’dan sonra ortaya çıkan yeni Galaxy J7 2017 ile beraber Samsung’un bundan sonraki birçok akıllı telefonunda çift kamera sensörü kullanması olası.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
shiftdelete
15705
Bu haberler ilginizi çekebilir