Samsung'dan Üç Galaxy S7 Kutu Açma Reklamı

Galaxy S7 tanıtımına artık sayılı günler kala, Samsung tarafından üç kutu açma reklamı geldi. Videolardan birinde ise lama var! İşte o reklamlar ve detayları...
17 Şubat 2016 17:38
Samsungdan Üç Galaxy S7 Kutu Açma Reklamı
Samsung Sverige isimli YouTube kanalı üzerinden yayımlanan ‘gizemli reklamlar’ kuşağının ilkinde, Galaxy S7’nin olduğu odada 30 saniye boyunca telefonu inceleyen çocuğun daha sonra cihazın resmini çizmeye çalıştığı görülüyor. Fakat telefonla ilgili hiçbir detayla da karşılaşmadık.
 

 
 
İkinci reklam ise ilk reklama oranla çok daha ilginç: Bu sefer odanın içerisine bir lama giriyor. Çocuk gibi lama da 30 saniye boyunca odanın içerisinde kalıyor ve çıktıktan sonra ağzına bir boya tutuşturularak gördüklerini tuvale aktarıyor.
 
 
O kadar hayvan içerisinden ise lamanın seçilmesi, efsanevi medya oynatıcı Winamp'ı akıllara getiriyor. Bildiğiniz üzere Winamp'ın simgesi de bir lamaydı. Samsung tarafından bu konu hakkında herhangi bir onay gelmese de kullanıcılar Winamp'ın gelişini merakla bekliyor.
 
 
Bu sefer de kutu açma işlemi için buzdan heykeller yapan bir heykeltraş ağebeyimiz Kee davet edilmiş. 30sn süren kutu açılımı sonrası ise bu elemanın yaptığı buzdan heykel ise bir nebze daha bizi Galaxy S7'ye yaklaştırıyor. Görünüşe göre her gün yeni bir videoda Galaxy S7'yi görmeye farklı kişilerin ortaya çıkaracakları vasıtasıyla bir adım daha yaklaşacağız.
 

webtekno
20158
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • LG G6nın Kamera Detayları!

  LG G6'nın Kamera Detayları!

  Mobil Dünya Kongresi 2017'de tanıtılacak olan LG'nin yeni amiral gemisi G6'nın kamerası ile ilgili detaylar çok bilinmiyordu. G6 kamerasının detaylarına birlikte bakalım.
 • Huawei P10nun Reklam Filmi!

  Huawei P10'nun Reklam Filmi!

  MWC 2017'ye sayılı günler kala firmalar ürünlerinin reklamlarını yapmaya başladı. Huawe P10'un da reklamı yayınlandı. İşte kısa reklam filmi!
 • Telefon Ekranları Artık Daha Güçlü!

  Telefon Ekranları Artık Daha Güçlü!

  Bir çoğumuz akıllı telefonlarımızın ekranın çizilmesinden ya da kırılmasından korkuyoruzdur. ProtectPax sıvı cam teknolojisi sayesinde, artık telefonlarınız daha sağlam.
 • İşte Nokia 8 Fiyatı ve Özellikleri!

  İşte Nokia 8 Fiyatı ve Özellikleri!

  Akıllı telefon pazarına dönüş yapan Nokia'nın, yeni telefonu olan Nokia 8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte Nokia'nın özellikleri ve fiyatı!
 • iPhonenun Yüz Tanıma Teknolojisi!

  iPhone'nun Yüz Tanıma Teknolojisi!

  Apple Eylül ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi iPhone'nun, yüz tanıma teknolojisiyle geleceği iddia edilmişti. iPhone'nun yeni modeli ile ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Detaylar haberimizde!
 • iPhonenun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?

  iPhone’nun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?

  iPhone kamerasının her zaman istediğiniz yerden başlamasını ister misiniz? Örneğin kamerayı açtığınızda hep video modunda ya da kare modunda çalışmasını ister misiniz? İsterseniz işte yanıtı!
 • iPhone 10. Yıla Özel iPhone İsmi Ne Olacak?

  iPhone 10. Yıla Özel iPhone İsmi Ne Olacak?

  Apple, yeni amiral gemisini bu yıl tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni iPhone'un ismi ile ilgili de bir çok iddia ortaya atıldı. Peki iPhone'un 10. yıl ismi ne olacak?
 • iPhone Rehberiniz Silinirse Yapmanız Gerekenler!

  iPhone Rehberiniz Silinirse Yapmanız Gerekenler!

  iPhone'unuzda yedekleme işlemi yapmadınız ve telefondaki rehberiniz silindi! Peki iPhone rehberi silinirse ne Yapılır?
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama