Samsung'dan Üç Galaxy S7 Kutu Açma Reklamı

Galaxy S7 tanıtımına artık sayılı günler kala, Samsung tarafından üç kutu açma reklamı geldi. Videolardan birinde ise lama var! İşte o reklamlar ve detayları...
17 Şubat 2016 17:38
Samsungdan Üç Galaxy S7 Kutu Açma Reklamı
Samsung Sverige isimli YouTube kanalı üzerinden yayımlanan ‘gizemli reklamlar’ kuşağının ilkinde, Galaxy S7’nin olduğu odada 30 saniye boyunca telefonu inceleyen çocuğun daha sonra cihazın resmini çizmeye çalıştığı görülüyor. Fakat telefonla ilgili hiçbir detayla da karşılaşmadık.
 

 
 
İkinci reklam ise ilk reklama oranla çok daha ilginç: Bu sefer odanın içerisine bir lama giriyor. Çocuk gibi lama da 30 saniye boyunca odanın içerisinde kalıyor ve çıktıktan sonra ağzına bir boya tutuşturularak gördüklerini tuvale aktarıyor.
 
 
O kadar hayvan içerisinden ise lamanın seçilmesi, efsanevi medya oynatıcı Winamp'ı akıllara getiriyor. Bildiğiniz üzere Winamp'ın simgesi de bir lamaydı. Samsung tarafından bu konu hakkında herhangi bir onay gelmese de kullanıcılar Winamp'ın gelişini merakla bekliyor.
 
 
Bu sefer de kutu açma işlemi için buzdan heykeller yapan bir heykeltraş ağebeyimiz Kee davet edilmiş. 30sn süren kutu açılımı sonrası ise bu elemanın yaptığı buzdan heykel ise bir nebze daha bizi Galaxy S7'ye yaklaştırıyor. Görünüşe göre her gün yeni bir videoda Galaxy S7'yi görmeye farklı kişilerin ortaya çıkaracakları vasıtasıyla bir adım daha yaklaşacağız.
 

webtekno
795547
Bu haberler ilginizi çekebilir