Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
02 Ağustos 2017 22:55
Samsungdan Milyonluk Televizyon!
Samsung’un devasa boyuttaki 88 inçlik Q9 TV’sinin yurt dışındaki satış fiyatı dudak uçuklatıyor. BestBuy üzerinden piyasaya sunulan televizyon 4K çözünürlüğe, HDR teknolojisine ve Wi-Fi bağlantısına sahip. Samsung’un bu yılın başında gerçekleşen CES Fuarı’nda tanıttığı Q9 TV, televizyon evrimindeki bir sonraki adım olarak lanse edilmişti.
 
Samsung’un belirttiğine göre Q9 TV, mevcut OLED ekranlara kıyasla daha iyi renk üretimi için daha parlak ekrana sahip. Televizyonda kullanılan HDR teknolojisi sayesinde 88 inçlik televizyon geniş bir renk aralığına ve doygunluğu sunuyor. HDR özelliğiyle gelen parlak ve zengin renkler sayesinde televizyon çok daha gerçekçi bir deneyim vadediyor. HDR özelliği bunun yanında gerçek siyah ve koyu renklerin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Motion Rate 240 özelliğiyle en hızlı sahnelerde dahi net görüntü sunan televizyon yurt dışında yaklaşık 20 bin dolardan satışa sunulmuş durumda. Televizyonun satış fiyatı oldukça yüksek olsa da piyasada bu televizyondan çok daha yüksek fiyat etiketine sahip televizyonlar da bulunuyor. C Seed isimli şirket tarafından geliştirilen 262 inçlik 4K televizyonun fiyatı tam 539 bin dolar.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
log
422432
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Facebooktan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'tan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'un aldığı yeni patent sayesinde artırılmış gerçeklik gözlüğü üzerindeki çalışmasının da detayları ortaya çıktı.
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama