Samsung'dan Fiziksel Klavyeli Kılıf

Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus modellerini tanıtan Samsung, aynı zamanda bu modeller için fiziksel klavyeli bir kılıfa tanıttı. Detaylar ve görseller haberimizde...
14 Ağustos 2015 20:14
Samsungdan Fiziksel Klavyeli Kılıf
13 Ağustos tarihinde düzenlenen etkinlikte tanıtılan tek şey elbette Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus değildi. Daha önceden de sızıntılarla karşımıza çıkan fiziksel klavyeye sahip Keyboard Cover isimli kılıf, bu modellerle beraber resmiyet kazandı. 
 
 
 
Fiziksel Klavyeli Kılıf, Nostalji Yaşatıyor
 
Akıllara ilk cep bilgisayarı tasarımlarını getiren bu kılıf, dokunmatik ekranda yazı yazmakta zorlananlar için tasarlanmış. Aynı zamanda bir kılıf olan bu aksesuar cihazınızın alacağı herhangi bir dış darbeye karşıda dayanıklılık kazanıyor.
 
Tanıtılan Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus modelleri ile çalışabilen bu kılıf, cihaz tarafından tamamen destekleniyor. Yani bu aksesuarı kullanmak için Bluetooth gibi bağlantı teknolojileri kullanmanıza gerek kalmıyor.
 
 
 
 
Klavye üzerinde geri, ana ekran ve uygulamalar butonlarını barındırırken şarj soketi, kulaklık girişi ve hoparlör kısmını da açık bırakıyor. Ancak bu kılıf ile beraber parmak izi okuyucuyu kullanmak maalesef mümkün gözükmüyor. Kılıfın çıkış tarihi ve fiyatı konusunda ise henüz herhangi bir açıklama yapılmış değil.
shiftdelete
256766
Bu haberler ilginizi çekebilir