Samsung'dan 18.4 İnç Ekranlı Tablet Geliyor

Samsung, en büyük ekranlı Android tabletlerden birini duyurmaya hazırlanıyor. İşte Samsung'un 18.4 inç ekranlı dev tableti hakkında son sızıntılar...
07 Ağustos 2015 16:24
Samsungdan 18.4 İnç Ekranlı Tablet Geliyor
Android telefon ve tablet pazarının lideri Samsung, tablet dünyasında büyük bir adım atacak. Büyük bir adım dedik, çünkü Samsung, tam 18.4 inç ekranlı bir tablet üzerinde çalışıyor.
 
Tablet pazarında büyük ekrnalı modellerin yoğun şekilde tercih edilmediği biliniyor. Buna rağmen markalar, pes etmeyip büyük ekranlı tabletler ile dikkat çekmeye kararlı.
 
Samsung'da büyük ekranlı tablet üretmekte direnen markalardan biri. Daha önce de Galaxy Tab Pro ve Note Pro adlarında 12.2 inç ekranlı büyük tabletler duyurmuş olan marka, şimdi sınırları zorlamayı planlıyor.
 
 
Paylaşılan bir kargo listesine ortaya çıkan Samsung'un 18.4 inç ekranlı tableti hakkında henüz pek fazla bilgi yok. 450-500 dolar fiyat aralığında satılması beklenen Samsung'un yeni tableti, muhtemelen Tab S modelleri gibi üst düzey tasarım ya da teknik özellikler barındırmayacak. Çünkü büyük ekran ve muhtemelen kalem maliyeti artıracağı için, fiyatlar plastik kasa ve daha ortalama özellikler ile dengelenmiş olacak.
 
Paylaşılan görselde henüz test edildiği görülen Samsung'un 18.4 inç ekranlı yeni tableti, eğer çalışmalar beklendiği gibi devam ederse yıl sonuna doğru tanıtılabilir.
shiftdelete
341007
Bu haberler ilginizi çekebilir