Samsung, Turistlere Galaxy Note 5 Hediye Ediyor

Samsung, SK Telekom ile yaptığı işbirliği sonrası Güney Kore'yi ziyaret eden turistlere bedava Galaxy Note 5 vereceğini duyurdu. İşte hedye Galaxy Note 5 hakkında detaylar...
01 Şubat 2016 13:50
Samsung, Turistlere Galaxy Note 5 Hediye Ediyor
Marka bilinci ile ilgili olumlu bir etki yaratmak isteyen Samsung, Güney Kore'nin en büyük operatörü SK Telekom ile bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu işbirliğine göre Güney Kore'yi ziyaret edecek turistlere bedava Galaxy Note 5 verilecek.
 
Bedava Galaxy Note 5 ve 1 GB internet
Anlaşmanın detaylarına göre turistler 5 güne kadar bedava Galaxy Note 5 hizmetinden faydalanabilecekken ayrıca SK Telekom'dan 1 GB bedava internet hizmeti de sunulacak. 
 
 
Bu hizmet için Kore Turizm Organizasyonu ile anlaşan Samsung ve SK Telekom, ücretsiz Galaxy Note 5 ve mobil internet paketini haftada 250 turiste vermeyi planlıyor.  Bu da yılda yaklaşık 1200 turistin Güney Kore seyahatlerinde ücretsiz akıllı telefon ve internet paketinden faydalanacağı anlamına geliyor.
 
Eğer sizin de yakın zamanda bir Güney Kore seyahatiniz olacaksa Şubat ayı sonunda başlayacak bu program için bu linkten kayıt yaptırabilirsiniz. 
shiftdelete
97376
Bu haberler ilginizi çekebilir