Samsung Tasarım Ödüllerini Topladı!

Samsung, International Forum Design tarafından düzenlenen iF Tasarım Ödülleri'nde 49 ödül aldı. Geçen yıla göre aldığı ödül sayısını artıran Samsung, müthiş başarı elde etti. İşte aldığı ödüller...
13 Mart 2017 19:23
Samsung Tasarım Ödüllerini Topladı!
1953 yılından bu yana Almanya’da International Forum Design tarafından organize edilen iF Tasarım Ödülleri (iF Design Awards) tasarım, inovasyon, iç mimari, profesyonel konsept ve daha birçok kategoride şirketleri ödüllendiriyor. Samsung ise bu yılki ödüllere adını altın harflerle yazdırdı.
 
Samsung, iF Tasarım Ödülleri’ne damga vurdu
 
Geçtiğimiz yılki if Tasarım Ödülleri’nde 38 ödülün sahibi olan Samsung, bu yıl başarısını daha yukarılara taşımış durumda. Şirket bu yıl çeşitli ürünlerinden toplamda 49 ödüle layık görüldü.
 
49 ödülün 35’ini (1’i altın olmak üzere) üstün ürün tasarımı alanında elde eden Samsung, 7 ödülü iletişim tasarımı, 4 ödülü profesyonel konsept tasarımı ve üç ödülü paketleme tasarımı alanında aldı.
 
 
Üstün ürün tasarımı kategorisinde elde edilen altın ödül ise, gelişmiş genişletilebilir modüllere sahip olan üst seviye windows 10 masaüstü modeli ArtPC Pulse ile kazanıldı. Silindir tasarım ve tamamen alüminyum gövde ile hazırlanan ürün, genişletilebilir tasarımı ve sistemin özelleştirilebilmesi için genişleme modülü takıp çıKarma kolaylığıyla öne çıkıyor. Aynı kategorideki diğer 34 ödül ise; Galaxy S7 serisi, Gear S3 akıllı saat, Galaxy C9 Pro, Smart Family Hub buzdolabı gibi elektroniklerden geldi.
 
Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Samsung Electronics Başkanı ve CEO’su BK Yoon, bir ürünü daha iyi duruma getirmenin kolay ancak bir tüketicinin yaşam stilini daha iyi hale getirmenin zorlu olduğunu söylüyor. Şirket tarafından, tüketici odaklı yeniliklerle tüketicilerin hayatını eğlenceli hale getiren ve tatmin edici ürünler için çalışılmaya devam edileceğine vurgu yapılıyor.
shiftdelete
99943
Bu haberler ilginizi çekebilir