Samsung Rakiplerine Meydan Okudu!

Samsung biribirinden iddialı reklam filmlerine bir yenisini daha ekledi. Filminde; iPhone 6, Nexus 6, BlackBerry Passport ve LG G4 modellerini de kullanan ve sağlam bir göndermede bulunmayı ihmal etmeyen Samsung'un yeni reklamı bu haberde!
07 Temmuz 2015 18:49
Samsung Rakiplerine Meydan Okudu!
Rakip firmaların modellerine reklamlarında sürekli göndermede bulunan Samsung, bu politikasını devam ettirmekte ısrarlı gibi görünüyor. Eskiden sadece iPhone modellerine göndermede bulunan Samsung, yeni reklam filminde işi abartarak iPhone 6, Nexus 6, BlackBerry Passport, Lumia ve LG G4 modellerine atıfta bulundu.
 
Kenarı kavisli Galaxy S6 Edge için hazırlanan yeni reklam filminde, telefonların titreşim özelliğinin çok ilkel bir teknoloji olduğunu ve titreşim sesinin insanları rahatsız ettiği vurgulanıyor. Galaxy S6 Edge modelinde ise telefona gelen bildirimlerin ekranın yan bölümünde Edge Lighting özelliği sayesinde uyarı şeklinde göründüğünü ve bu uyarıyı tek bir dokunuş ile durdurabileceğiniz vurgulanıyor.
 
 
Teorik olarak çok faydalı gibi görünen bu Edge Lighting özelliği, titreşim uyarısının yerini alması zor. Edge Lighting özelliğini kullanmak için Galaxy S6 Edge’in ters bir şekilde masaya koyulması gerekiyor. Her dakika telefona bakamayacağınız için telefonu titreşim modunda veya çok kısık seste bırakmanız gerekiyor.
shiftdelete
649761
Bu haberler ilginizi çekebilir